بیاتومگ – با رویکرد فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)، ممکن است برخی از طرفداران، در مورد به پایان رسیدن دوره فیلم‎های مارول نگران باشند اما کارگردان جیمز کامرون امیدوار است تا مخاطبان سرانجام از ابرقهرمان‎های سینمایی خسته شوند.

جیمز کامرون در طی چهل سال دوران کاری‎اش، یکی از پرسودترین کارگردانان هالیوود بوده است. او با پروژه‎هایی همچون دومین فیلم در مجموعه فیلم‎های Alien (بیگانه)، دو فیلم ابتدایی مجموعه فیلم‎های Terminator (نابودگر) و همچنین فیلم Titanic (تایتانیک)، نام و آوازه‎ای برای خود دست و پا کرده است. او به تازگی نیز تولید فیلمی از مجموعه نابودگر با بازی لیندا همیلتون و آرنولد شوارتزنگر را در دست دارد. یکی از فیلم‎های اخیر او، فیلم Avatar (آواتار) محصول سال ۲۰۰۹، همچنان پرفروش‎ترین فیلم‎ تاریخ است. کارگردانان بسیار اندکی همچون کامرون وجود دارند که قادر به تشخیص نیاز و خواسته مخاطبان می‎باشند.

فیلم Avatar (آوتار)
فیلم Avatar (آوتار)

و با این حال، کامرون از شوق و اشتیاق برای ابرقهرمان‎ها و فیلم‎های ابرقهرمانی خسته و بیزار است. در مصاحبه‌ای، کامرون پیشنهاد داده که زمان آن فرا رسیده تا مخاطبان از داستان‎های اغراق‎آمیز و پرمدعای کتاب‎های کمیک عبور کنند. او می‎گوید:

“من امیدوارم که به زودی در اینجا، شروع به دریافت فرسودگی و ستوه انتقام جویان کنیم. نه به این دلیل که من فیلم‎ها را دوست ندارم. فقط اینکه داستان‎های دیگری جدا از این مردان درشت و بدون خانواده که برای دو ساعت تمام کارهای مرگباری انجام می‎دهند و در طی فرآیند آن نیز شهرها را خراب می‎کنند نیز برای بازگو کردن وجود دارد. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *