خانه آخرین خبرها انیمیشن سریالی Fast & Furious (سریع و خشن) ساخته می‎شود

انیمیشن سریالی Fast & Furious (سریع و خشن) ساخته می‎شود

۰
انیمیشن سریالی Fast & Furious (سریع و خشن)

بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس قصد دارد تا سریالی انیمیشنی براساس مجموعه فیلم‎های Fast & Furious (سریع و خشن) بسازد و بر روی سرویس آنلاین خود منتشر کند. این سریال پیش‌رو نگاهی به پسرعموی نوجوان دام تورتو به نام تونی ارائه می‎کند، کسی که توسط دولت به خدمت گرفته می‎شود تا با نفوذ به درون یک لیگ مسابقه‎ای زبده، به مبارزه با جرائم بپردازد.

پس از هشت فیلم سینمایی، یک نسخه فرعی پیش‌رو با بازی دواین جانسون و جیسون استیتهام و دو فیلم دیگر که قرار است در سه سال آینده به اکران دربیایند، مجموعه فیلم‎های سریع و خشن که تاکنون بیش از چندین میلیارد فروش داشته، هیچ قصدی برای کم کردن سرعت خود ندارد. پس در راستای توسعه بیشتر مجموعه، کمپانی نتفلیکس به همراه کمپانی دریم‎ورکز در حال کار بر روی سریالی انیمیشنی است که حول کاراکترهایی می‌باشد که تاکنون در فیلم‎ها معرفی نشدند.

انیمیشن سریالی Fast & Furious (سریع و خشن)
انیمیشن سریالی Fast & Furious (سریع و خشن)

انیمیشن سریالی سریع و خشن یکی از چندین مشارکت بین کمپانی نتفلیکس و کمپانی دریم‎ورکز است. مدیر بخش سریال کمپانی انیمیشن‌سازی دریم‎ورکز، مارجی کوهن در بیانیه‎ای رسمی اظهار داشت:

“استودیو دریم‎ورکز برای گسترش و توسعه شراکتش با کمپانی نتفلیکس بسیار هیجان‎زده است و امیدوارند تا این توسعه را نه تنها با ارائه برنامه‎های با کیفیت از سوی دریم‎ورکز ادامه بدهند بلکه طرفداران فیلم‎های یونیورسال را با داستان‎های جدید و جذاب متصل کنند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *