خانه آخرین خبرها سم راکول به فیلم Jojo Rabbit (خرگوش جوجو) پیوست

سم راکول به فیلم Jojo Rabbit (خرگوش جوجو) پیوست

۰
سم راکول

بیاتومگ – سم راکول قرار است در فیلم Jojo Rabbit (خرگوش جوجو) در کنار اسکارلت جوهانسون به نقش‎آفرینی بپردازد. فیلم خرگوش جوجو، هجونامه‎ای در مورد آلمان نازی به کارگردانی تایکا وایتیتی است. این کارگردان نیوزیلندی که با کارگردانی فیلم Thor: Ragnarok (ثور: رگناروک) به موفقیت زیادی دست یافت، قراردادی برای کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم خرگوش جوجو امضا کرده است.

داستان این فیلم عجیب و غریب، حول پسر جوانی است که در آلمان نازی زندگی می‎کند و رویای پیوستن به سازمان جوانان هیتلر را دارد و متصور شوید که آدولف هیتلر، بهترین دوست او می‎باشد. سپس، او متوجه می‎شود که دختری یهودی در اتاق زیرشیروانی‌اش زندگی می‎کند و به دنبال آن همه چیز تغییر می‎کند.

تایکا وایتیتی علاوه بر نوشتن فیلمنامه، کارگردانی و تولید فیلم خرگوش جوجو، قرار است در این فیلم نقش آدولف هیتلر، یا حداقل تصور خیالی آن پسر جوان از هیتلر را ایفا نماید. اسکارلت جوهانسون قرار است نقش مادر جوان این پسر را ایفا کند، کسی که به طور مخفیانه، عضوی از مقاومت می‎باشد.

سم راکول
سم راکول

گزارش شده که بازیگر برنده جایزه اسکار، سم راکول، به فیلم خرگوش جوجو پیوسته است. بنابر گزارش‎ها، راکول نقش یک کاپیتان نازی را به تصویر می‌کشد که اداره یک اردوگاه جوانان هیتلر را در دست دارد. این نقش وی حتی از نقش او به عنوان یک پلیس نژادپرست در فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (سه بیلبورد در خارج از ابینگ، میزوری) نیز بحث‎برانگیزتر است.

اسکارلت جوهانسون و سم راکول قبلا در فیلم Iron Man 2 (مرد آهنی ۲) در کنار یکدیگر به ایفای نقش پرداختند. فیلم خرگوش جوجو نیز دومین پروژه‎ای است که آنها در کنار یکدیگر بازی می‎کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *