خانه آخرین خبرها عنوان رسمی فیلم Goosebumps 2 (مورمور ۲) اعلام شد

عنوان رسمی فیلم Goosebumps 2 (مورمور ۲) اعلام شد

۰
فیلم Goosebumps (مورمور)

بیاتومگ – عنوان رسمی دنباله فیلم Goosebumps (مورمور) بار دیگر دچار تغییر شد و اکنون کمپانی سونی تایید کرده که عنوان این فیلم ترسناک و خانوادگی، Goosebumps: Haunted Halloween (مورمور: هالووین جن‎زده) می‎باشد. بنابر جزییات آشکار شده در سینما‎کُن، همه چیز در سر جای خود قرار دارند و فیلم بر طبق برنامه، در اکتبر سال جاری میلادی اکران خواهد شد.

این دنباله قبلا به عنوان فیلم Goosebumps: Horrorland (مورمور: سرزمین ترس) شناخته می‎شد و عنوان دوم آن نیز Goosebumps: Slappy’s Revenge (مورمور: انتقام اسلپی) بود و ممکن است با تغییر عنوان آن، مسیر داستان آن نیز تغییر کرده باشد و از نزدیک به اتفاقات فیلم اصلی پیوند خورده باشد. فیلم اصلی مورمور بر اساس سری کتاب‌های کلاسیکی به همین نام می‌باشد.

فیلم Goosebumps 2 (لولو خورخوره ها 2)
فیلم Goosebumps 2 (لولو خورخوره ها ۲)

با این حال، این پروژه در طی تولیدش، شاهد تغییری چندباره در عنوان خود بوده و تغییر تاریخ اکران آن نیز با تاخیر مواجه شد. بنابر جزییات ارائه شده توسط کمپانی سونی در سینماکن سال ۲۰۱۸، فیلم مورمور: هالووین جن‎زده قرار است در تاریخ جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ (۱۲ اکتبر ۲۰۱۸) بر روی پرده‎ سینماها به اکران دربیاید. حضور جک بلک برای بازآفرینی نقشش از فیلمش در فیلم دوم نیز تایید شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *