بیاتومگ – فیلم Avatar فیلمی باور نکردنی بود، این فیلم که با انتشار آن در سال ۲۰۰۹ هیاهوی بزرگی به پا کرد به کارگردانی استاد صحنه، جیمز کامرون می باشد.

بین فیلم هایی که به سینما شوک وارد کردند مثل Terminator 2، Titanic و Avatar کسی نیست که بگوید جیمز کامرون نمی داند چگونه یک داستان تصویری بسازد. اما با وجود این که فیلم Avatar جز بزرگترین فیلم های تاریخ شده است، زمانی که جیمز کامرون اعلام کرد که فیلم Avatar 2 در واقع دنباله ی فیلم اول می باشد، طرفداران اهمیت چندانی ندادند.

با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، قرار است ۴ فیلم دیگر از Avatar بسازند که در تاریخ های دسامبر ۲۰۱۸، دسامبر ۲۰۲۰، دسامبر ۲۰۲۲ و دسامبر ۲۰۲۳ منتشر می شوند.

این تاریخ بعد از تاخیر فیلم دوم که قرار است در سال ۲۰۱۸ منتشر شود، که علت این تاخیر، عقب افتادن و بالا رفتن حجم فیلمنامه، که توسط جیمز کامرون و تیمش نوشته می شود. از بازیگر فیلم Avatar، سیگورنی ویور در رابطه با وضعیت فیلم پرسیده شد که او پاسخ داد:

ما هنوز فیلم برداری را شروع نکردیم و به همین دلیل من تاریخ دقیق اکران را نمی دانم، اما به نظرم خیلی هیجان انگیز خواهد بود. من ۳ فیلم نامه از ۴ فیلم نامه را که برای ۴ فیلم دنباله می باشد را خوانده ام، این را باید بگویم که آنها حتی از اولی فوق العاده تر هستند.

با تمام صداقت، این خیلی حرکت خوبی است. به همان اندازه که فیلم اول یک پدیده فرهنگی بود، بزرگترین مشکل آن، این بود که دیگر جایی برای طرفداران باقی نگذاشته بود، اما با وجود اعلام تاریخ های دنباله ها، طرفداران Avatar به وجد آمده اند. جیمز کامرون چندین بار اعلام کرده است که مهم نیست که چقدر فیلم Avatar 2 مهم است، چندین دنباله ی دیگر هم وجود دارد که همه آنها باید موفقیت آمیز باشند.

تاخیر Avatar 2 سبب می شود که بازه ی زمانی دنباله های دیگر منطقی باشد، اگر غیر از این می باشد پس احتمال آن می رود که فیلم Avatar 2 در ۲۰۱۹ اکران شود.

در هر صورت، اگر آنها می خواهند که موفق شوند، فیلم باید از حد انتظارها بالاتر ظاهر شود.

دانلود فیلم Avatar 2009

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *