خانه آخرین خبرها تاریخ اکران فیلم Jumanji 3 (جومانجی ۳) تایید شد

تاریخ اکران فیلم Jumanji 3 (جومانجی ۳) تایید شد

۰
فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید)

بیاتومگ – مدیر کمپانی سونی پیکچرز، تام روثمن، تایید کرده که فیلم Jumanji 3 (جومانجی ۳) در کریسمس سال ۲۰۱۹ میلادی به اکران درخواهد آمد. فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید) که در کریسمس سال گذشته میلادی به اکران درآمد، یک موفقیت بزرگ بسیار غیرمنتظره برای کمپانی سونی بود و توانست در فروش جهانی به مبلغ ۹۵۷ میلیون دلار دست یابد و همچنان پس از گذشت چهار ماه از اکرانش، بر روی پرده سینماهای آمریکا باشد.

از همین رو، کمپانی سونی به سرعت برای ساخت سومین قسمت از فیلم‎های جومانجی دست به کار شد و نویسندگان و کارگردان فیلم به جنگل خوش آمدید، جف پینکنر و اسکات روزنبرگ و جیک کاسدان را برای ساخت فیلم سوم به خدمت گرفته است. ستارگان فیلم نیز شامل دواین جانسون، کوین هارت، جک بلک و کارن گیلن نیز نقش‎های خود را در فیلم سوم بار دیگر به تصویر خواهند کشید.

فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید)
فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید)

گزارش‎های قبلی حاکی از آن بود که کمپانی سونی می‎خواهد تا فیلم جومانجی ۳ در دسامبر ۲۰۱۸ به اکران دربیاید. بنابر گزارش‎ها، کمپانی سونی در سینما‎کن ۲۰۱۸ تایید کرده که فیلم جومانجی ۳ در دسامبر سال ۲۰۱۹ میلادی بر روی پرده‎ سینماها به اکران درمی‎آید.

اگرچه کمپانی سونی تاریخ دقیق و رسمی برای این فیلم اعلام نکرده اما اینکه این فیلم در روز کریسمس سال ۲۰۱۹ به اکران دربیاید، بسیار محتمل است. اگر چنین شود، پس فیلم جومانجی ۳ درست پنج روز پس از اکران فیلم Star Wars: Episode IX (جنگ ستارگان: اپیزود ۹) بر روی پرده نقره‎ای عرضه می‎شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *