خانه آخرین خبرها جان فاورو حضورش در فیلم Avengers 4 (انتقام جویان ۴) را تایید کرد

جان فاورو حضورش در فیلم Avengers 4 (انتقام جویان ۴) را تایید کرد

۰
فیلم Iron Man (مرد آهنی)

بیاتومگ – جان فاورو تایید کرده که او نقشش به عنوان هپی هوگان را در فیلم Avengers 4 (انتقام جویان ۴) نیز به تصویر خواهد کشید. سال آینده، قوس داستانی ۲۲ فیلمی دنیای سینمایی مارول که برای حدود ۱۰ سال در جریان بوده، سرانجام با فیلم انتقام جویان ۴ به پایان خواهد رسید. و از همین رو، یکی از افرادی که آغازگر این دنیای سینمایی بوده، در آن فیلم حضور خواهد داشت، البته نه به عنوان یک فیلمساز بلکه به عنوان یک بازیگر و آن نفر نیز، جان فاورو می‎باشد که نقشش به عنوان دست راست مرد آهنی و رفیق قدیمی‎اش به نام هپی هوگان را بار دیگر ایفا می‎نماید.

این کاراکتر در فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) حضور ندارد اما او در فیلم پایان‎دهنده فاز سوم دنیای سینمایی مارول و چهارمین فیلم انتقام جویان حضور به هم خواهد رساند. آخرین باری که او در فیلم‌های مارول دیده شد، در فیلم Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) بود. اما به دنبال اتفاقات فیلم‎های اصلی مرد آهنی، مردم می‎توانند فرض کنند او مشغول برنامه‎ریزی برای ازدواج میان تونی استارک و پپر پاتز بوده است.

فیلم Iron Man (مرد آهنی)
فیلم Iron Man (مرد آهنی)

در طی فرش قرمز فیلم انتقام جویان ۳، فاورو آشکار کرد که او در فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت حضور ندارد اما طرفداران کاراکتر هپی هوگان باید بدانند که او در فیلم انتقام جویان ۴ در سال آینده میلادی حضور خواهد داشت. این بازیگر و فیلمساز اظهار داشت:

“من در این فیلم نیستم. هشدار اسپویل اما من تولیدکننده اجرایی فیلم می‎باشم. و فکر کنم بتوانم بگویم که در فیلم بعدی حضور دارم. می‎توان گفت عادلانه است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *