بیاتومگ – پوستر تازه‎ و خنده‌داری برای فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) منتشر شده که در آن، اسباب‎بازی اسب تک‌شاخ ددپول به تصویر کشیده می‎شود. در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید. کارگردان فیلم جان ویک یعنی دیوید لیچ، فیلم ددپول ۲ را کارگردانی می‎کند و در این فیلم که نویسندگی آن بر عهده رت ریز و پاول ورنیک می‌باشد، شاهد حضور دوباره رایان رینولدز در کنار سیمون کینبرگ و لورن شولر دونر به عنوان تهیه کننده خواهیم بود.

در فیلم ددپول ۲، رایان رینولدز دوباره در نقش اصلی وید ویلسون/ددپول حضور دارد، البته بازیگران جدیدی نیز به این فیلم اضافه شده‌اند که از جمله آنها می‌توان به ززی بیتز در نقش دومینو، جاش برولین در نقش کیبل، جک کِسی به عنوان نقش منفی اصلی فیلم تام کسدی سیاه و همچنین بازیگر ژاپنی شیولی کوتسانا در نقشی مرموزی اشاره کرد. فیلم ددپول ۲ قرار است در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۱۸ می ۲۰۱۸) به روی پرده سینماها اکران خواهد شد.

این پوستر که برای سینماهای آیمکس منتشر شده، با حضور ددپول، دومینو، کیبل، کلوسوس و نگاسونیک تینیج وارهد می‎باشد. این پوستر، رنگین و سرگرم‎کننده است و نوید فیلمی سرگرم‎کننده و خنده‎دار را به طرفداران و مخاطبان می‎دهد.

پوستر فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)

فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)
فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *