خانه آخرین خبرها هریسون فورد به صداپیشه‌گان انیمیشن The Secret Life Of Pets 2 (زندگی مخفی حیوانات خانگی ۲) پیوست

هریسون فورد به صداپیشه‌گان انیمیشن The Secret Life Of Pets 2 (زندگی مخفی حیوانات خانگی ۲) پیوست

۰
هریسون فورد - انیمیشن The Secret Life Of Pets 2 (زندگی مخفی حیوانات خانگی 2)

بیاتومگ – هریسون فورد به جمع صداپیشه‌گان انیمیشن The Secret Life Of Pets 2 (زندگی مخفی حیوانات خانگی ۲) تا برای اولین در دوران حرفه‌ایش، صداپیشگی نقشی در یک انیمیشن سینمایی را برعهده بگیرد. هریسون فورد که در دهه هفتم زندگی‌اش قرار دارد، هنوز هیچ نشانه‌ای از بازنشستگی بروز نداده است.

در واقع، وی با ارائه یکی از بهترین بازی‎هایش در فیلم Blade Runner 2049 (بلید رانر ۲۰۴۹) در سال ۲۰۱۷، طرفداران را به وجد آورد. البته، فورد در فیلم Star Wars: The Force Awakens (جنگ ستارگان: نیرو برمی‎خیزد) نیز بازی بسیار خوب و به یادماندنی‌ای ارائه کرده بود.

انیمیشن The Secret Life Of Pets (زندگی مخفی حیوانات خانگی)
انیمیشن The Secret Life Of Pets (زندگی مخفی حیوانات خانگی)

بنابر گزارش‎ها، در حالی که هریسون فورد در انتظار حضور در فیلم Indiana Jones 5 (ایندیانا جونز ۵) می‎باشد، او قرار است در انیمیشنی سینمایی به نام زندگی مخفی حیوانات خانگی ۲ به صداپیشگی بپردازد. این نقش، اولین نقش فورد در دنیای انیمیشن می‎باشد. علاوه بر فورد، دیگر صداپیشه‌گان جدید این انیمیشن، تیفانی هدیش، پاتون آزوالت، نیک کرول و پیت هولمز می‎‌باشند.

کوین هارت، جنی اسلیت، اریک استون‎استریت، الی کمپر، لیک بل، دانا گاروی، هانیبال بروس و بابی موینیهان نیز نقش‎های خود از فیلم اول را در فیلم دوم صداپیشگی خواهند کرد. انیمیشن زندگی مخفی حیوانات خانگی ۲ قرار است در تاریخ جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ (۷ ژوئن ۲۰۱۹) به اکران دربیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *