خانه آخرین خبرها ساخت فیلم A Quiet Place 2 (مکانی بی‎صدا ۲) تایید شد

ساخت فیلم A Quiet Place 2 (مکانی بی‎صدا ۲) تایید شد

۰
فیلم A Quiet Place (مکانی بی‌صدا)

بیاتومگ – کمپانی پارامونت پیکچرز تایید کرده که فیلم A Quiet Place 2 (مکانی بی‎صدا ۲) در حال توسعه می‎باشد. این فیلم، دنباله‎ای برای فیلم ترسناک و بسیار موفق مکانی بی‌صدا می‎باشد که چندی پیش بر روی پرده نقره‌ای به اکران درآمده بود. این فیلم ترسناک که دارای رده سنی ۱۳+ است، به طور جهانی توسط منتقدان مورد ستایش قرار گرفت و خود را در گیشه نیز ثابت نمود.

بنابراین، در حالی که خبر ساخت فیلم دوم مکانی بی‌صدا چندان غیرمنتظره نمی‌باشد اما در هر صورت، خبر مسرت‎بخشی برای طرفداران این ژانر است. فیلم مکانی بی‌صدا با بازی جان کرازینسکی و همسرش، امیلی بلانت می‎باشد. کارگردانی این اثر را خود کرازینسکی برعهده داشته و در کنار برایان وودز و اسکات بک نیز فیلمنامه فیلم را قلم زده است.

در فیلم مکانی بی صدا، چیزی وحشتناک از بند رها شده و بلانت، کرازینسکی و سه فرزندشان را مجبور کرده تا در انزوا زندگی کنند. هیولا یا هیولاهای فیلم حتی می‎توانند جزئی‎ترین صداها را حس کنند. به همین دلیل، خانواده باید احتیاط‎هایی اتخاذ کنند تا حرکات و جنبش‎های خود را مخفی نگه دارند. اما به رغم تلاش‎های فراوانشان، آنها همچنان نمی‎توانند از خود در برابر این هیولا یا هیولاها محافظت کنند.

فیلم A Quiet Place (مکانی بی‌صدا)
فیلم A Quiet Place (مکانی بی‌صدا)

این فیلم برای داستان و روایت خود بسیار مورد ستایش قرار گرفت، داستانی که در آن دیالوگ‎ها بسیار اندک است و با این وجود، دارای سکانس‌های پرتنش و پر از ترسی می‎باشد. این فیلم که با بودجه ۱۷ میلیون دلاری ساخته شده، تاکنون در فروش جهانی از مرز ۲۱۳ میلیون دلار عبور کرده است.

خبر توسعه فیلم مکانی ‌بی‎صدا ۲ توسط مدیر کمپانی پارامونت، جیم جیانوپولوس، از طریق بیانیه‎ای رسمی در سینماکُن ۲۰۱۸ تایید شده است. وی اطلاعات چندانی را عرضه نکرد و به طور ساده و خلاصه اظهار داشت:

“ما بسیار خوشحال و هیجان‎زده‎ایم تا اعلام کنیم که در حال کار بر روی دنباله‎ای برای فیلم مکانی بی‌صدا می‎باشیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *