خانه آخرین خبرها فیلمی براساس رمان The Long Walk (پیاده‎روی طولانی) نوشته استیون کینگ ساخته می‎شود

فیلمی براساس رمان The Long Walk (پیاده‎روی طولانی) نوشته استیون کینگ ساخته می‎شود

۰
رمان The Long Walk (پیاده‎روی طولانی)

بیاتومگ – کمپانی نیولاین در حال کار بر روی اقتباسی سینمایی براساس رمان The Long Walk (پیاده‎روی طولانی)، رمانی در مورد یک ماراتون خسته‎‌کننده صحرایی نوشته استیون کینگ می‎باشد. استیون کینگ که به موفقیت‎های بسیاری دست یافته بود و نام و آوازه‎ای برای خود کسب کرده بود، در اواخر دهه ۷۰ میلادی، شروع به نوشتن و نشر کتاب‎هایی تحت نام مستعار ریچارد باکمن کرد.

یکی از کتاب‎های کینگ که تحت این نام منتشر شده بود، کتاب The Running Man (مرد دونده) است که در دهه ۸۰ میلادی، فیلمی اکشن با بازی آرنولد شوارتزنگر از آن ساخته شد. این فیلم و کتاب، الهامی برای کتاب و فیلم‎های The Hunger Games (عطش مبارزه) بوده است.

در کل، استیون کینگ تحت این نام مستعار، پنج کتاب به انتشار رساند که آخرین آن نیز کتاب Thinner (لاغرتر) در سال ۱۹۸۴ می‎باشد. در زمان انتشار کتاب لاغرتر، طرفداران کینگ، راز نام مستعار باکمن را کشف کرده بودند و هویت واقعی این نویسنده را آشکار نمودند. کینگ دو کتاب دیگر به نام The Regulators (تنظیم‎کنندگان) در سال ۱۹۹۶ و Blaze (بلیز) در سال ۲۰۰۷ تحت این نام مستعار منتشر کرده است.

استیون کینگ
استیون کینگ

تقریبا سی سال پس از آشکار شدن هویت واقعی پشت نام ریچارد باکمن، اکنون یکی دیگر از کتاب‎هایی که تحت این نام منتشر شده، قرار است تبدیل به یک فیلم سینمایی شود. بنابر گزارش‎ها، کمپانی نیولاین در حال توسعه اقتباسی سینمایی از رمان پیاده‎روی طولانی است، رمانی نوشته استیون کینگ که تحت نام مستعار ریچارد باکمن در سال ۱۹۷۹ به نشر درآمد.

جیمز وندربیلت (Truth) قرار است فیلمنامه این فیلم را بنویسد. اتفاقات این رمان در آینده‎ای پادآرمانی رخ می‎دهد و داستان آن در مورد یک رقابت ماراتون خسته‎کننده‎ای است که در آن، ۱۰۰ نوجوان تحت نظارت نگهبانان مسلح، در سراسر کشور می‎دوند تا اینکه یکی پس از دیگری از پا در بیایند و تنها یک نفر از آنها زنده باقی بماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *