خانه آخرین خبرها خلاصه داستان فیلم John Wick 3 (جان ویک ۳) مشخص شد

خلاصه داستان فیلم John Wick 3 (جان ویک ۳) مشخص شد

۰
فیلم John Wick: Chapter 2 (جان ویک: فصل دوم)

بیاتومگ – کمپانی سونی در سینماکُن ۲۰۱۸، خلاصه داستان رسمی برای فیلم John Wick 3 (جان ویک ۳) را اعلام کرده است. در کنار این خلاصه داستان، تیزر پوستری نیز برای این فیلم اکشن و هیجان‎انگیز منتشر کرده که در زیر مشاهده می‌نمایید. فیلم جان ویک ۳ قرار است در تاریخ جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۱۷ می ۲۰۱۹) بر روی پرده سینماها عرضه شود.

کیانو ریوز در طی سالیان، نقش‎های بسیار خاطره‎انگیز و جذابی را به تصویر کشیده است. در سال ۲۰۱۴، او ایفای نقش قاتل سابقی به نام جان ویک را در فیلمی به همین نام شروع کرد. در این فیلم، جان ویک یک قاتل قرارداری بازنشسته است که زندگی آرامی را با سگش که هدیه‎ای از همسر مرحومش می‎باشد را پشت سر می‎گذارد. زمانی که پسر یک رییس مافیا، سگ ویک را می‎کشد و ماشینش را می‎دزد، هیولای خفته درون ویک بیدار می‌شود و به دنبال انتقام می‎رود. پس از گرفتن انتقام، او قصد داشت تا به ادامه بازنشستگی‎اش بازگردد اما اتفاقات دیگری در انتظار او است.

در سال ۲۰۱۷ و در فیلم John Wick: Chapter 2 (جان ویک: فصل ۳)، یکی از همکاران قبلی جان ویک، از او می‎خواهد تا دین خود ادا نماید و ویک هیچ چاره‎ای جز قبول کردن این ماموریت جدید ندارد. حال در جان ویک ۳، او باید راه خود را در شهر نیویورک باز کند، جایی که در آن، تمام آدمکش‎ها به دنبال او می‎باشند. خلاصه داستان این فیلم بدین صورت است:

“جان ویک (کیانو ریوز) به دو دلیل در حال فرار است … یکی اینکه جایزه‌ای ۱۴ میلیون دلاری به صورت جهانی برای سر او گذاشته شده و دوم به دلیل شکستن یک قانون اصلی و آن قانون نیز گرفتن جان شخصی در هتل کانتیننتال می‎باشد. آن شخص عضوی از های تیبل بوده کسی که این جایزه را برای سر او گذاشته است. جان باید تاکنون کشته می‎شد اما مدیر  هتل، وینستون، در کنار لغو کردن عضویتش و محروم کردن او از تمام سرویس‎ها، به او یک ساعت زمان داد تا بگریزد. او حالا در تلاش برای زنده ماندن است.”

پوستر فیلم John Wick 3 (جان ویک ۳)

فیلم John Wick 3 (جان ویک 3)
فیلم John Wick 3 (جان ویک ۳)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *