خانه آخرین خبرها سریال Jack Ryan (جک رایان) برای فصل ۲ تمدید شد

سریال Jack Ryan (جک رایان) برای فصل ۲ تمدید شد

۰
سریال Jack Ryan (جک رایان)

بیاتومگ – خبر خوش برای طرفداران کاراکتر جک رایان و بازیگر جان کرازینسکی، کمپانی آمازون، سریال Jack Ryan (جک رایان) را قبل از پخش اولین فصل آن، برای فصل دوم تمدید کرده است. این حرکت نه تنها حاکی از آن است که سرویس آنلاین آمازون به این سریال جدید خود باور و ایمان دارد بلکه رشد اعتبار کرازینسکی به دنبال موفقیت عظیمش با کارگردانی و بازی در فیلم A Quiet Place (مکانی ‌بی‎صدا) را نشان می‎دهد.

در هر صورت، دلیل تصمیم برای تمدید سریال جک رایان قبل از شروع پخش فصل اول آن هر چه که بوده، حالا طرفداران می‎دانند که حداقل برای دو فصل می‎توانند این کاراکتر شناخته شده را دنبال کنند. این سریال که پنجمین بازگوکننده داستان کاراکتر جک رایان است، با بازی جان کرازینسکی در نقش این تحلیلگر سازمان سیا می‎باشد.

سریال Jack Ryan (جک رایان)
سریال Jack Ryan (جک رایان)

این سریال به بررسی روزهای اولیه کاری جک رایان می‎پردازد. و به عنوان تحلیلگری اطلاعاتی با شروع موفق، جک برای اولین بار به میدان عملیاتی وارد می‌شود. مطمئنا این سریال علاوه بر اینکه دارای سکانس‎های در رابطه با جمع‎آوری اطلاعات می‎باشد، صحنه‎های اکشنی را نیز شامل می‎شود. فصل اول سریال جک رایان قرار است در آخر هفته پس از روز کارگر در آمریکا یعنی تاریخ جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ (۷ سپتامبر ۲۰۱۸) بر روی سرویس آنلاین آمازون عرضه شود. هنوز تاریخ پخشی برای فصل دوم سریال اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *