خانه آخرین خبرها دنباله واقعی فیلم Cloverfield (کلاورفیلد) در حال توسعه است

دنباله واقعی فیلم Cloverfield (کلاورفیلد) در حال توسعه است

۰
فیلم Cloverfield 2 (کلاورفیلد 2)

بیاتومگ – کمپانی پارامونت پیکچرز تایید کرده که آنها در حال کار بر روی دنباله‎ای حقیقی برای فیلم Cloverfield (کلاورفیلد) می‎باشند. فیلم کلاورفیلد محصول سال ۲۰۰۸ به کارگردانی مت ریوز و نویسندگی درو گودارد و تهیه‎کنندگی جی جی آبرامز که در مورد حمله هیولاها به منهتن نیویورک می‎باشد، از زمان اکرانش، بیشتر و بیشتر محبوبیت پیدا کرده است.

بازاریابی سرشار از پیام‌های پنهانی فیلم و سبک منحصربه‎فرد آن برای این فیلم، موفقیت در گیشه و در نزد منتقدان را فراهم آورد و سال‎ها بعد نیز آغازگر یک جهان سینمایی کامل شد. هشت سال پس از اکران فیلم اول کلاورفیلد، این مجموعه شاهد یک عنوان دیگر از این فیلم‎های هیولایی و ترسناک بود.

فیلم دوم این مجموعه که به نام ۱۰Cloverfield Lane (خیابان شماره ۱۰ کلاورفیلد) بود، توسط دن تراچتنبرگ کارگردانی شده و جاش کمپبل نیز فیلمنامه آن را قلم زده است. این فیلم در ابتدا یک ایده کاملا جدا بود و عنوان اولیه آن نیز، The Cellar (انبار) نام داشت اما بعدا، در درون دنیای کلاورفیلد جای گرفت. همین فرایند نیز برای فیلم سوم این مجموعه به نام Cloverfield Paradox (کلاورفیلد پارادوکس) رخ داد.

فیلم 10Cloverfield Lane (خیابان شماره 10 کلاورفیلد)
فیلم ۱۰Cloverfield Lane (خیابان شماره ۱۰ کلاورفیلد)

فیلم کلاورفیلد پارادوکس که به طور ناگهانی توسط کمپانی نتفلیکس عرضه شد، توسط جولیوس اونا کارگردان شده و دانگ و اورن یوزیل نیز فیلمنامه آن را قلم زده‎اند و در ابتدا نیز God Particle (ذره خدا) نام داشت. این دو فیلم دنباله یعنی فیلم خیابان شماره ۱۰ کلاورفیلد و کلاورفیلد پارادوکس، هر دو ارتباطات بسیار اندکی با فیلم اصلی دارند.

حال، در سینماکُن ۲۰۱۸، کمپانی پارامونت تایید کرده که آنها در حال کار بر روی دنباله‎ای واقعی و اختصاصی برای فیلم کلاورفیلد سال ۲۰۰۸ می‎باشند. جی جی آبرامز گفته که این دنباله به زودی به اکران درخواهد آمد. آبرامز همچنین آشکار کرده که فیلم Overlord (ارباب) که به عنوان فیلمی از دنیای کلاورفیلد در نظر گرفته شده بود، فیلمی کاملا جدا است و ربطی به فیلم‎های کلاورفیلد ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *