بیاتومگ – اولین تریلر رسمی برای فیلم Woman Walks Ahead (زن جلو می‎رود) منتشر شده است. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. در این تریلر، جسیکا چستین به غرب می‎رود تا نقاشی جنگجوی مشهوری به نام سیتینگ بول یا گاو نشسته را بکشد و از حقوق بومیان آمریکایی دفاع نماید.

در سال ۱۸۸۷، چهره‎نگار و فعال حقوق بومیان آمریکایی، کارولین ولدون، ثروتی که از مرگ مادرش به او به ارث رسیده را برمی‎دارد و به غرب می‎رود تا سیتینگ بول را پیدا کند، جنگجوی مشهور اهل لاکوتا که جورج کاستر را در نبرد لیتل بیگهورن شکست داد. همانطور که بومیان لاکوتا مبارزه خود را با دولت ایالات متحده بر سر زمین‎هایشان در خطه داکوتا ادامه می‎دهند، ولدون به عنوان مترجم و منشی سیتینگ بول، در کنار او می‎ماند.

فیلم زن جلو می‎رود، به کارگردانی سوزانا وایت (Bleak House) و نویسندگی استیون نایت (Eastern Promises) می‎باشد. جسیکا چستین نقش کارولین ولدون را ایفا می‎نماید، یک زن قدرتمند و مستقل که سفری خطرناک را آغاز می‎کند و در کنار بومیان لاکوتا که برای حفظ زمین‎های اجدادی‎شان تلاش می‎کنند، ایستادگی می‎نماید. مایکل گری‎آیز نیز نقش سیتینگ بول را ایفا می‎کند. دیگر بازیگران فیلم نیز شامل سم راکول، کیران هایندز و مایکل نوری می‎باشد. این فیلم قرار است در تاریخ جمعه ۸ تیر ۱۳۹۷ (۲۹ ژوئن ۲۰۱۸) بر روی پرده سینماها عرضه شود.

تریلر فیلم Woman Walks Ahead (زن جلو می‎رود)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *