خانه آخرین خبرها سریال The Path (مسیر) پس از پخش سه فصل کنسل شد

سریال The Path (مسیر) پس از پخش سه فصل کنسل شد

۰
سریال The Path (مسیر)

بیاتومگ – کمپانی هولو پس از پخش سه فصل از سریال The Path (مسیر) تصمیم به کنسل کردن آن گرفت. این سریال درام که در مورد یک فرقه مذهبی در نیویورک می‎باشد، یکی از سریال‎های اصیل این سرویس آنلاین بوده است.

این سریال بخشی از تلاش مدام کمپانی برای قرار دادن برند خود در میان فضای برنامه سازی ابتکاری می‌باشد. هولو در این راه نیز به موفقیت هایی رسیده است و آنها را مدیون سریال اقتباسی محدود استفان کینگ به نام ۱۱/۲۲/۶۳ و تصمیمش برای جلوگیری از کنسل شدن سریال The Mindy Project می‎‌باشد. همچنین این کمپانی سریال اقتباسی درام The Handmaid’s Tale (سرگذشت ندیمه) و کمیک مارولی Runaways (فراری ها) را ساخته و منتشر کرده است.

فصل 3 سریال The Path (مسیر)
فصل ۳ سریال The Path (مسیر)

در حالی که سریال مسیر در پایان فصل اول برای فصل دوم و در پایان فصل دوم برای فصل سوم تمدید شده اما با اینکه حدود یک ماه از پایان فصل سوم می‎گذرد، تاکنون خبری از تمدید آن نبوده است. سکوت در مورد اینکه سریال برای فصل چهارم تمدید می‎شود یا خیر به ندرت نشانه‎ای از خبر مسرت‎بخشی می‎باشد.

در هر صورت، گزارش شده که کمپانی هولو، سریال مسیر را پس از پخش سه فصل که جمعا شامل ۳۶ قسمت می‎باشد، کنسل کرده است. این خبر به سرعت توسط ستاره سریال، آرون پاول تایید شد. این بازیگر در شبکه اجتماعی توییتر نوشت:

“متاسفم که می‎گویم، سریال مسیر به پایان راه رسید. از کمپانی هولو برای اینکه فرصت ساخت این سریال را به ما داده بود، سپاسگذاریم. این سه سال گذشته بسیار دلنشین بوده است. از تمام کسانی که در این سه فصل گذشته دخیل بودند، سپاسگذاریم. از حمایت و عشق شما ممنونیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *