بیاتومگ – کمپانی فاکس قرن بیستم در رویداد سینما‌کُن در لاس‎وگاس، اولین تصاویر از فیلم Bohemian Rhapsody (راپسودی بوهمی) را منتشر کرده که در زیر مشاهده می‎نمایید. در این رویداد، علاوه بر تصاویر، اولین تریلر فیلم نیز به نمایش درآمده اما هنوز به صورت آنلاین عرضه نشده است.

فیلم راپسودی بوهمی با بازی رامی مالک، ستاره سریال Mr. Robot (آقای ربات)، در نقش اصلی فیلم یعنی خواننده اصلی گروه کویین به نام فردی مرکوری می‎باشد. فیلم بوهمین راپسودی برای اکران در تاریخ جمعه ۱۱ آبان ۱۳۹۷ (۲ نوامبر ۲۰۱۸) برنامه ریزی شده است.

در هفته‎های پایانی فیلمبرداری فیلم، کمپانی فاکس قرن بیستم در اعلامیه‎ای به طور رسمی دکستر فلچر را جایگزین برایان سینگر در جایگاه کارگردانی فیلم راپسودی بوهمی کرد. برایان سینگر که اکثر فیلم را فیلمبرداری کرده بود، در انتهای تولید به دلیل مشکلات خانوادگی، از جایگاه کارگردانی فیلم کنار گذاشته شد.

دیگر بازیگران فیلم نیز شامل گوییم لی (The Tourist) در نقش گیتاریست برایان می، بن هاردی (X-Men: Apocalypse) در نقش درامر راجر تیلور و جو مازلو (Jurassic Park) در نقش گیتاریست بیس جان دیکان می‎باشد. کمپانی فاکس در عرضه خود در سینماکُن ۲۰۱۸، دو تصویر از این فیلم منتشر کرده که یکی از آنها، مالک و لی در نقش مرکوری و می را نشان می‎دهد و دیگری نیز بازیگران افراد گروه را بر روی صحنه بازسازی کنسرت رویداد Live Aid به تصویر می‌کشد.

تصاویر فیلم Bohemian Rhapsody (راپسودی بوهمی)

فیلم Bohemian Rhapsody (راپسودی بوهمی)
فیلم Bohemian Rhapsody (راپسودی بوهمی)
فیلم Bohemian Rhapsody (راپسودی بوهمی)
فیلم Bohemian Rhapsody (راپسودی بوهمی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *