بیاتومگ – تریلر و پوستر جدیدی برای فیلم Ant-Man and the Wasp (انت من و واسپ) منتشر شده است. این پوستر که توسط اونجلین لیلی در شبکه اجتماعی توییتر منتشر شده با حضور میشل فایفر در نقش جنت ون داین می‎باشد که برای اولین بار در بازاریابی فیلم حضور یافته است. علاوه بر این، در این پوستر، صورت شخصیت منفی فیلم که در تریلر و پوسترهای قبلی پوشیده بود را آشکار می‎کند. تریلر نیز شامل صحنه‎های بیشتری از انت‎من واسپ است و اطلاعات بیشتری در مورد داستان فیلم می‎دهد و تایید می‎کند که تیم انت‌من به دنبال پیدا کردن واسپ اصلی با بازی میشل فایفر می‎باشند.

یکی از بزرگترین سوالاتی که در فیلم Ant-Man (انت من) محصول سال ۲۰۱۵ به کارگردانی پیتر رید ظهور کرد، سرنوشت همسر هنک پم به نام جنت ون داین بود. در دهه ۸۰ میلادی، جنت ون داین برای از کار انداختن یک موشک، خود را به حالت زیراتمی درآورده و در نتیجه، در قلمروی کوانتوم به دام افتاده است. هنک و دخترش هوپ، بر این باور بودند که جنت برای همیشه رفته است تا اینکه اسکات لنگ قادر بود تا از قلمروی کوانتوم بازگردد.

بازیگرانی چون پاول راد در نقش اسکات لنگ، اوانجلین لیلی در نقش هوپ پایم، مایکل داگلاس در نقش دکتر هنک پیم، مایکل پنا در نقش لوییس، دیوید دستمالچیان در نقش کرت، تی. آی در نقش دیو، رندل پارک در نقش جیمی وو، هانا جان-کیمن در نقش گوست و والتون گاگینز، میشل فایفر در نقش جنت ون داین و مایکل فشبورن در نقش دکتر بیل فاستر در فیلم انت‌من و واسپ حضور دارند. فیلم مرد مورچه‌ای و زنبور قرار است در تاریخ ۶ جولای ۲۰۱۸ (۱۵ تیر ۱۳۹۷) اکران شود.

جزییات فیلم بدین شرح است که:

“اسکات در فیلم اول وارد قلمروی کوانتوم شد و برگشت، که چیزی می‎باشد که آنها فکر می‎کردند، غیرممکن است. حال این سوال مطرح می‎شود که آیا جنت می‌تواند بازگردد؟ پس در کل فیلم، کاراکتر هوپ خود را بر روی پیدا کردن راهی برای ورود به قلمروی کوانتوم و بازگرداندن جنت متمرکز کرده است.”

تریلر فیلم Ant-Man and the Wasp (انت من و واسپ)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم Ant-Man and the Wasp (انت من و واسپ)

فیلم Ant-Man and the Wasp (انت من و واسپ)
فیلم Ant-Man and the Wasp (انت من و واسپ)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *