بیاتومگ – فیلمبرداری فصل دوم سریال American Gods (خدایان آمریکایی) آغاز شده و تیم جدیدی عهده‌دار ساخت و تولید سریال شده‌اند. سریال خدایان آمریکایی از سریال های پر مخاطب امسال شبکه استارز بوده و بر اساس رمانی پر فروش اثر نیل گیمن ساخته شده است.

این سریال بعد از پخش با نظرات مثبت منتقدان و البته طرفداران مواجه شد و همین موضع نیز باعث شد تا شبکه استارز بلافاصله آن را برای فصل دوم تمدید کند. فصل اول سریال در حالی به اتمام رسید که خدایان قدیمی دوباره به قدرت خود برگشته و بار دیگر انسان ها مجبور به احترام به آن ها شدند، حال باید منتظر فصل ۲ سریال و ادامه اتفاقات جذاب در آن باشیم.

خالقان سریال، مایکل گرین و برایان فولر با فصل اول این سریال، کار بسیار تحسین‌برانگیزی انجام دادند. در اواخر سال گذشته میلادی، گرین و فولر به دلایل اختلافات، از این سریال خارج شدند و طرفداران همگی از این حرکت آنها بسیار شگفت‎زده شدند. با این وجود، خود نیل گیمن پا پیش گذاشته و سهم بزرگتری در ساخت سریال در فصل دوم برعهده گرفته است.

گزارش شده که فصل دوم سریال خدایان آمریکایی همانند فصل اول شامل هشت قسمت خواهد بود و در سال ۲۰۱۹ پخش خواهد شد. قسمت اول فصل دوم توسط کریس بایرن (Star Trek: Discovery, Hannibal) کارگردانی می‌شود. به همراه اعلام شروع فیلمبرداری فصل دوم، نیل گیمن تصویری از خودش و بازیگران سریال در مکانی کلیدی از فصل دوم یعنی “خانه روی صخره” در ویسکانسین منتشر کرده است.

تصویر فصل ۲ سریال American Gods (خدایان آمریکایی)

فصل 2 سریال American Gods (خدایان آمریکایی)
فصل ۲ سریال American Gods (خدایان آمریکایی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *