بیاتومگ – اولین تصویر از فیلم BlacKkKlansman (نژداپرست سیاه) ساخته اسپایک لی منتشر شده که در زیر می‎توانید مشاهده نمایید. در این تصویر مشخص می‎شود که آدام درایور در این فیلم، نقش همکار ران استالورث را بازی می‎کند. استالورث یک کاراگاه سیاه‎پوست است که به فرقه نژادپرست کو کلاکس کلان نفوذ می‎کند.

در این فیلم که با نام بلککلنزمن یا نژادپرست سیاه می‎باشد، داستان واقعی اینکه چطور ران استالورث، اولین پلیس سیاه‌پوست در تاریخ شهر کلورادو اسپرینگز، موفق شد تا ماموریتی مخفی را به اجرا بگذارد که در آن، او به یکی از اعضای فرقه کی‌کی‎کی تبدیل شد. او نه تنها به درون محدوده عملیاتی این فرقه نفوذ کرد بلکه توانست رهبر یکی از شعبه‌ها شود و با جادوگر سابق بزرگ و مشهور این فرقه، سیاستمدار دیوید داک آشنا شود.

استالورث این عملیات غیرممکن را به همراه همکار سفیدپوست خود که در کتاب استالورث به نام چاک به آن اشاره شده، به سرانجام رساند. استالورث پس از اینکه هدف و نیت خود را از طریق تلفن برای چاک توضیح داد، موفق شد تا رودررو با او ملاقات کند. در این فیلم، نقش چاک، همکار استالورث که الان فلیپ زیمرمن نام دارد، را آدام درایور به تصویر خواهد کشید. نقش استالورث را نیز جان دیوید واشنگتن بازی می‌کند.

در این تصویر، استالورث به زیمرمن، کارت کی‌کی‌کی خود را نشان می‎دهد. دیگر ستارگان فیلم نیز شامل تافر گریس در نقش دیوید داک و کوری هاوکینز در نقش استوکلی کارمایکل می‌باشد. دیگر بازیگران مکمل نیز لورا هریر، پاول والتر هاوسر، جاسپر پاکونن، رایان ایگولد، اشلی اتکینسون و هری بلافونته هستند. فیلم نژادپرست سیاه قرار است در تاریخ جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ (۱۰ آگوست ۲۰۱۸) بر روی پرده سینماها به اکران دربیاید.

تصویر فیلم BlacKkKlansman (نژداپرست سیاه)

فیلم BlacKkKlansman (نژداپرست سیاه)
فیلم BlacKkKlansman (نژداپرست سیاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *