خانه آخرین خبرها مایکل بی جوردن در فیلم Failsafe (سیستم رفع خطر) بازی می‌کند

مایکل بی جوردن در فیلم Failsafe (سیستم رفع خطر) بازی می‌کند

۰
فیلم Black Panther (پلنگ سیاه)

بیاتومگ – در قراردادی انحصاری با کمپانی نتفلیکس، مایکل بی جوردن قرار است به زودی با نویسنده فیلم Black Panther (پلنگ سیاه) برای ساخت فیلم Failsafe (سیستم رفع خطر)، اقتباسی سینمایی از مجموعه کتاب‎های کمیک والت کمیکز همکاری خواهد کرد.

اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، جردن نه تنها تولید این فیلم بلاک‌باستری بالقوه را برعهده خواهد گرفت بلکه نقش اصلی آن را نیز ایفا خواهد کرد.در مقایسه با مجموعه‎ کمیک‎های محبوب و بزرگی همچون مارول کمیکز و دی‌سی کمیکز، والت کمیکز نسبتا جدید است.

فیلم Black Panther (پلنگ سیاه)
فیلم Black Panther (پلنگ سیاه)

این کمپانی که در سال ۲۰۱۶ تاسیس شد، اولین نسخه از کمیک سیستم رفع خطر را در اوایل سال ۲۰۱۷ منتشر کرد، که در آن، شخصیت اصلی داستان به نام جان ریون به این واقعیت پی می‌برد که در واقع، او آخرین ابرسرباز پیشرفته جهان را از بین نبرده است. پس از ربوده شدن دخترش، او در شهر نیویورک به مبارزه با عوامل فساد و مهاجم و شگفتی‎های اجتناب نا‎پذیر می‎پردازد که در سر راهش ظاهر می‎شوند.

بنابر گزارش‎ها، کمپانی نتفلیکس امتیاز ساخت فیلم از این کتاب‎های کمیک را خریداری کرده و به دنبال آن است تا جوردن بی مایکل را با نویسنده فیلم پلنگ سیاه به نام جو رابرت کول برای ساخت این پروژه در یک تیم قرار دهد. هنوز خبری در مورد بازیگران و کارگردان و همچنین تاریخ پخش آن اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *