خانه آخرین خبرها مل گیبسون فیلم Destroyer (ناوشکن) را کارگردانی می‌کند

مل گیبسون فیلم Destroyer (ناوشکن) را کارگردانی می‌کند

۰
فیلم Hacksaw Ridge (لبه هکسا)

بیاتومگ – مل گیبسون قرار است فیلم Destroyer (ناوشکن)، فیلمی درام و مرتبط به جنگ جهانی دوم را کارگردانی کند. حرفه این بازیگر و کارگردان در سال ۲۰۱۶ و با نامزدی اسکار فیلم Hacksaw Ridge (لبه هکسا) جان تازه گرفت و فیلم ناوشکن، دومین فیلم پیاپی او در مورد جنگ جهانی دوم را رقم خواهد زد.

این احتمال وجود دارد که همانند فیلم لبه هکسا، فیلم ناوشکن نیز بر روی نبرد اوکیناوا در آوریل سال ۱۹۴۵ تمرکز کند اما به جنبه متفاوتی از آن بپردازد. علاوه بر این، گیبسون نقش‎هایی در فیلم‎های دیگری دارد که باید به ایفای آنها بپردازد اما به نظر می‌رسد که در حال حاضر، اکثر انرژی او بر روی ساخت یک فیلم مرتبط با جنگ جهانی دوم دیگر متمرکز شده است.

فیلم Hacksaw Ridge (لبه هکسا)
فیلم Hacksaw Ridge (لبه هکسا)

بنابر گزارش‎ها، گیبسون برای کارگردانی فیلم ناوشکن به خدمت گرفته شده است. فیلمنامه این فیلم را نیز رزالیند راس، دوست‌دختر گیبسون قلم می‎زند که اولین فیلمنامه‎ای است که برای یک فیلم سینمایی می‎نویسند. همانند فیلم لبه هکسا، فیلم ناوشکن نیز براساس کتاب غیرداستانی در مورد نبرد اوکیناوا به نام Hell From the Heavens: The Epic Story of the USS Laffey and World War II’s Greatest Kamikaze Attack نوشته جان ووکویتز می‎باشد.

این فیلم در مورد داستان واقعی ناوشکن آمریکایی یو‎اس‌اس لافی می‌باشد که حول خدمه افسران نیروی دریایی است که با وجود ۳۲ مرگ، موفق شدند تا از این ناوشکن در مقابل ۲۲ حمله متفاوت کامیکاز یا انتحاری با هواپیما از سوی ارتش ژاپن دفاع کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *