بیاتومگ – اگر طرفدار فیلم Mad Max: Fury Road (مکس دیوانه: جاده خشم) و کلا، فیلم‎های علمی-تخیلی نوستالژیک می‌باشید، پس باید از فیلم Kin (خویشاوند) لذت ببرید. تریلر رسمی این فیلم منتشر شده که در زیر می‎توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. فیلم خویشاوند، اولین تلاش کارگردانی برادران جاناتان و جاش بیکر را رقم می‎زند و براساس فیلمی کوتاه به نام Bag Man ساخته خودشان است.

فیلم کوتاه در مورد یک پسر ۱۲ ساله آفریقایی-آمریکایی می‎باشد که از منطقه هارلم نیویورک به جنگل‎های شمال ایالت نیویورک با یک کیف مرموز سفر می‎کند. با این حال، در فیلم سینمایی خویشاوند، برادر بزرگ این پسر نیز وارد ماجرا می‎شود و آنها در تلاش هستند تا جلوی شرورها و سربازان ماروالطبیعی دنیای واقعی را با یک سلاح مرموز بگیرند. این فیلم با بازی مایلز پرویت، زوئی کراویتز، دنیس کواید، کری کان، جیمز فرانکو و جک رینور می‎باشد.

کمپانی لاینزگیت، این تریلر رسمی برای فیلم خویشاوند را منتشر کرده است. در ابتدای تریلر، شخصیت پدرانه کواید، درس‎هایی به پسر خود به نام الی می‎دهد و به او در مورد واقعیت‎های سخت‎ زندگی می‎گوید و از او می‎خواهد تا از دردسر دوری کند. تصاویری از یک قبرستان و ساختمان‌های متروکه، رنگ‎مایه و تُن سرد و غمگین فیلم را افزایش می‎دهند. فیلم خویشاوند قرار است در تاریخ جمعه ۹ شهریور ۱۳۹۷ (۳۱ آگوست ۲۰۱۸) بر روی پرده سینماها به اکران دربیاید.

تریلر فیلم Kin (خویشاوند)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *