بیاتومگ – به دنبال انتشار ویدیویی مخوف از فیلم Suspiria (سوسپریا) در سینماکُن ۲۰۱۸، کمپانی نتفلیکس پوستری از این فیلم منتشر کرده که در زیر می‎توانید مشاهده کنید. این فیلم، بازسازی فیلمی به همین نام محصول سال ۱۹۷۷ می‎باشد. فیلم اصلی توسط کارگردان ایتالیایی، داریو آرجتو کارگردانی شده و داستان آن، یک دانش‎آموز رقص باله آمریکایی را دنبال می‌کند که به آکادمی رقصی در آلمان سفر می‌کند و به دنبال مجموعه‌ای از قتل‎ها، رازهای تاریک این مکان را کشف می‌کند.

فیلمبرداری باشکوه و رنگارنگ، خشونت تکان‌دهنده و موسیقی متن هولناک، با ترکیب یکدیگر، این فیلم را به یک فیلم کلاسیک ترسناک و کابوس‎مانند تبدیل کرده است. به دنبال این فیلم، دو فیلم دنباله برای این فیلم به نام‎های Inferno (دوزخ) در سال ۱۹۸۰ و فیلم Mother Of Tears (مادر اشک‎ها) در سال ۲۰۰۷ ساخته شده که هر دو به کارگردانی داریو آرجتو است.

فیلم سوسپریا، فیلمی کلاسیک محسوب می‌شود و کارگردان دیوید گوردن گرین سال‌ها صرف تلاش برای ساخت فیلمی بازسازی از این فیلم کرده ولی در نهایت، این پروژه به سرانجام ننشست. حال کارگردان لوکا گوادنینو عهده‎دار پروژه شده و بازیگرانی چون داکوتا جانسون، تیلدا سوئینتون و کلویی گریس مورتز قرار است در آن نقش‎آفرینی کند. هنوز تاریخی برای اکران این فیلم در نظر گرفته نشده اما انتظار می‎رود که در پاییز سال ۲۰۱۸ بر روی پرده سینماها به اکران دربیاید.

پوستر فیلم Suspiria (سوسپریا)

فیلم Suspiria (سوسپریا)
فیلم Suspiria (سوسپریا)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *