بیاتومگ – شبکه اچ‌بی‌او تریلر کاملی برای فصل ۱ سریال Succession (وراثت) منتشر کرده که در زیر می‎توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. قسمت ابتدایی این سریال توسط کارگردان فیلم The Big Short (رکود بزرگ)، آدام مک‎کی کارگردانی و نوشته شده است.

ساخت و تولید فصل اول سریال وراثت در سال ۲۰۱۷ از سوی شبکه اچ‎بی‌او چراغ سبز دریافت کرد و یکی از سریال‎های بزرگ این شبکه در تابستان سال جاری میلادی خواهد بود و فصل ابتدایی آن شامل ۱۰ قسمت می‎شود. سریال وراثت فراز و نشیب‎های خانواده روی و امپراطوری رسانه‎ایشان را دنبال می‎کند. زمانی که بزرگ خانواده، لوگان با بازی برایان کاکس، شروع به از دست دادن کنترل خود بر روی امپراطوری رسانه‌ایشان می‎کند، سوالات در مورد آینده کمپانی و کسانی که باید آن را کنترل کنند، بیشتر مبرم می‎شود.

نه تنها فرض ابتدایی سریال وراثت شباهت بسیاری به جریانات اخیر مرتبط با غول رسانه‌ای روپرت مرداک و سامر رداستون دارد، بلکه ظاهرا به مسائلی همچون قوم پرستی و امتیاز مرتبط با وارثان ثروت عظیم می‎پردازد. نمونه بارز این موضوع در این سریال نیز، کاراکتر کندال روی با بازی جرمی استرانگ است که نمایشی برای کنترل کمپانی پدرش به راه می‌اندازد، چه خواهران و برادرش با بازی سارا اسنوک، کیرن کالکین و آلن راک خوششان بیاید چه نه. پخش فصل ۱ سریال وراثت قرار است از روز دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ (۳ ژوئن ۲۰۱۸) آغاز شود.

تریلر فصل ۱ سریال Succession (وراثت)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *