خانه آخرین خبرها سریال Westworld (وست‌ورلد) برای فصل ۳ تمدید شد

سریال Westworld (وست‌ورلد) برای فصل ۳ تمدید شد

۰
فصل 2 سریال Westworld (وست‎ورلد)

بیاتومگ – شبکه اچ‎بی‎او به تازگی سریال Westworld (وست‌ورلد) را برای فصل سوم تمدید کرده که نوید دهنده این می‎باشد که قسمت‎های در حال پخش این سریال تنها شروع ماجرا می‎باشند. همانطور که سریال وست‎ورلد در حال تبدیل شدن به رویدادی فرهنگی در دوره مدرن می‎باشد، شبکه اچ‎بی‎او می‎داند که چه محصولی در دست دارد و چه محصولی را با پایان سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) قرار است از دست بدهد.

گرچه سریال وست‎ورلد از سوی منتقدان، نظرات مختلفی دریافت کرده، با این وجود، ثابت کرده که همانند سریال بازی تاج و تخت، سریالی محبوب و پربیننده می‎باشد. جدیدترین قسمت سریال، قسمت ۲ فصل ۲، داستان سریال را بیشتر گسترش داد و اطلاعات بیشتری از داخل و همچنین خارج پارک ارائه نمود.

قسمت 2 فصل 2 سریال Westworld (وست‎ورلد)
قسمت ۲ فصل ۲ سریال Westworld (وست‎ورلد)

کاملا واضح است که سریال، داستان‎های ناگفته و موضوعات اسرارآمیز بسیاری برای بازگو کردن دارد و اکنون، شبکه اچ‎بی‎او، این فرصت را برای خالقان سریال فراهم کرده تا داستان خود را در فصل سوم نیز ادامه بدهند. با وجود اینکه هنوز دو قسمت از فصل ۲ سریال پخش شده اما شبکه اچ‎بی‎او به طور رسمی، سریال وست‎ورلد را برای فصل سوم تمدید کرده است.

شبکه اچ‎بی‎او با این حرکت خود نشان داده که به این سریال بسیار مطمئن است و به آن اعتماد دارد و آنها همچنان از رتبه سریال و میزان بیننده‎های آن راضی و خشنود می‎باشند. با توجه به گزارش‎ها، سریال وست‎ورلد در طی فصل اول خود به طور متوسط ۱۳.۲ میلیون بیننده در هر قسمت داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *