خانه آخرین خبرها بازیگران جدیدی به فیلم Happy Death Day 2 (روز مرگ مبارک ۲) پیوستند

بازیگران جدیدی به فیلم Happy Death Day 2 (روز مرگ مبارک ۲) پیوستند

۰
فیلم Happy Death Day (روز مرگ مبارک)

بیاتومگ – کمپانی بلوم‌هاوس اعلام کرده که فیلمبرداری فیلم Happy Death Day 2 (روز مرگ مبارک ۲) قرار است به جای ۲۴ اردیبهشت از تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ آغاز شود. ازرائیل بروساد و جسیکا روث که در فیلم اول روز مرگ مبارک، به ترتیب، نقش کارتر دیویس و نقش تری گلبمن را بازی کردند، قرار است در فیلم دوم نیز نقش‌های خود را بازآفرینی کنند.

فیلم اول روز مرگ مبارک، در مورد دختر نوجوانی است که سعی دارد تا از جشن تولدش لذت ببرد اما به سرعت متوجه می‌شود که این جشن تولد، آخرین جشن تولد عمرش است. او باید بفهمد که قاتلش چه کسی می‌باشد. او باید آن روز را بارها و بارها تجربه کنند و به طرق مختلفی بمیرد. آیا او می‌تواند معمای قتل خودش را حل کند؟

فیلم Happy Death Day (روز مرگ مبارک)
فیلم Happy Death Day (روز مرگ مبارک)

کارگردان و نویسنده فیلم روز مرگ مبارک، کریستوفر لوگان، قبل از اینکه این فیلم ترسناک بر روی پرده سینماها به اکران دربیاید، ایده‎ای برای داستان فیلم دوم در نظر داشت. گفته شده که فیلم دوم به این خواهد پرداخت که چرخه مرگ چطور در فیلم اول شکل گرفته و همچنین به دیگر سوالات باقی‌مانده نیز پاسخ خواهد داد.

دیگر بازیگرانی که حضورشان در فیلم روز مرگ مبارک ۲ تایید شده شامل سوراج شارما (Life of Pi) و سارا یورکین (Foursome) در نقش یک خوره علم به نام سامار گاش و همکارش در جرم و جنایت‎های علمی، دره مورگان می‎باشد. هنوز تاریخ اکرانی برای فیلم روز مرگ مبارک ۲ اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *