بیاتومگ – قسمت سوم فصل ۴ سریال Fear the Walking Dead (ترس از مردگان متحرک) با کشتن یکی از کاراکترهای اصلی سریال که از همان ابتدای سریال حضور داشته، طرفداران را شوکه کرد. این کاراکتر اصلی، نیک کلارک می‎باشد که توسط فرانک دیلین به تصویر کشیده می‎شود.

با این حال، مدیران اجرایی سریال، اندرو چمبلیس و ایان گلدبرگ توضیح دادند که خروج کاراکتر نیک از فصل سوم برنامه‎ریزی شده بود و توسط خود بازیگر درخواست شده بود چراکه او می‎خواست فرصت‎های دیگری را دنبال کند. در مصاحبه‎ای تازه، چمبلیس توضیح داده که مرگ نیک از زمانی که او از تولیدکنندگان و شبکه ای‌ام‎سی در طی فصل قبلی درخواست خروج از سریال را کرده بود، مد نظر بوده است. او می‌گوید:

“در واقع، این مسئله به فصل سوم و قبل از اینکه من و ایان به عنوان مدیران اجرایی سریال انتخاب شویم، بازمی‎گردد. فرانک دیلین از تهیه‎کنندگان و شبکه ای‎ام‎سی خواسته بود تا او از این سریال بیرون برود زیرا می‎خواهد فرصت‎های دیگری را دنبال نماید.

زمانی که ما به عنوان مدیران اجرایی فصل چهارم به این سریال اضافه شدیم، اولین وظیفه‎ای که به ما محول شد، پیدا کردن داستانی خوب برای ارائه بدرودی مناسب برای کاراکتر نیک بود.

او از همان روز اول در این سریال حضور داشته، پس این موضوع برای ما و همچنین فرانک دیلین مهم بود تا مرگی برای او مهیا کنیم که احساسی باشد و پیامدهای آن نیز در سراسر داستان گسترانده شود. “

فصل 4 سریال Fear the Walking Dead (ترس از مردگان متحرک)
فصل ۴ سریال Fear the Walking Dead (ترس از مردگان متحرک)

همانطور که می‎دانید، فصل ۴ سریال ترس از مردگان متحرک همراه با پرش زمانی بود، پس این آخرین باری نیست ما کاراکتر نیک را می‎بینیم. به دلیل این پرش زمانی، مقدار قابل توجهی از این فصل صرف فلش‎بک‎ها خواهد شد تا از این طریق، توضیح داده شود که چه اتفاقی بین پایان فصل سوم و ملاقات کاراکترها با مورگان جونز در ابتدای فصل ۴ رخ داده است. ایان گلدبرگ در همین راستا تضمین کرده که هنوز داستان‎های بسیاری از نیک برای بررسی باقی مانده است. او می‎گوید:

“با اطمینان می‎توان گفت که هنوز داستان‎های بسیاری از نیک برای بازگو کردن باقی مانده است. ما تا حدودی در این قسمت متوجه شدیم که چرا نیک تا این حد نسبت به انیس تحریک و خشن شده است.

در واقع به طور واضح می‎توان دید که انیس به نیک فشار وارد می‎کرد، این واقعیت است که اساسا نیک، چارلی را به این دیگر خانواده یعنی کرکس‎ها، از دست داده است. انیس در مورد اینکه نیک باید شکم خانواده‎اش را سیر کند، طعنه می‎زند و همچنین با احساسات نیک در مورد محصولات در حال نابودی‎اش بازی می‎کند.

داستان‎های بیشتری از نیک برای بازگو کردن وجود دارد که تا حدودی تصور و مفهومی احساسی از اینکه چطور او از فردی که قبلا در قسمت نهایی فصل سوم دیده‎ایم، به چنین فردی در زمان حال تغییر کرده را فراهم می‎آورد.”

۲ دیدگاه ها

 1. دانلود بهترین فیلم 2018

  ۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۷ در ۲۲:۲۵

  سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید

  پاسخ دادن

 2. reza

  ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۷ در ۱۸:۲۲

  خیلی ضد حال بود

  پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *