بیاتومگ – اولین تیزر تریلر رسمی برای فیلم A Simple Favor (یک لطف ساده) منتشر شده است. در این تیزر برای این فیلم هیجان‎انگیز و رازآلود، بلیک لایولی ناپدید می‎شود. در زیر می‎توانید این تیزر تریلر را با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود نمایید.

فیلم یک لطف ساده با بازی آنا کندریک و بلیک لایولی در نقش‎های استفانی وارد و امیلی نلسون و بر اساس رمانی نوشته دارسی بِل می‎باشد. دیگر بازیگران فیلم نیز هنری گلدینگ و لیندا گاردلینی می‎باشند. پاول فیگ علاوه بر اینکه سکان‌دار کارگردانی فیلم است، مسئولیت اقتباس فیلمنامه از رمان را نیز برعهده دارد.

داستان فیلم یک لطف ساده در مورد یک مادر تنها به نام استفانی وارد و بهترین دوستش، امیلی نلسون می‌باشد. یک روز، امیلی از دوستش استفانی می‎خواهد تا به او یک لطف ساده بکند و پسرش را از مدرسه به خانه بیاورد اما امیلی پس از آن ناپدید می‎شود. از همین رو، استفانی جستجویی برای آشکار کردن حقیقت پشت گم شدن امیلی با کمک همسر وی به نام شان آغاز می‎کند.

کمپانی لاینزگیت این تیزر را در شبکه اجتماعی توییتر منتشر کرده است. این تیزر، سوالاتی در مورد امیلی ایجاد می‎کند و همچنین نشان می‎دهد که دوست او، استفانی، مطمئن نیست که آیا بهترین دوستش را به خوبی می‌شناخته یا خیر. فیلم یک لطف ساده قرار است در تاریخ جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ (۱۴ سپتامبر ۲۰۱۸) بر روی پرده سینماها به اکران دربیاید.

تیزر فیلم A Simple Favor (یک لطف ساده)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *