بیاتومگ – تریلر جدیدی برای سریال Castle Rock (کسل راک) محصول کمپانی هولو منتشر شده که تاریخ پخش این سریال در تابستان پیش‎رو را اعلام می‎نماید. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. این سریال ترسناک و روانشناختی بر اساس یکی از کارهای استاد ژانر ترسناک، استیون کینگ است.

شهر خیالی کسل راک، زمینه و محیط لازم برای مجموعه‎ای از رمان‎های استیون کینگ فراهم آورده بود. اتفاقات رمان‌هایی همچون The Dead Zone (منطقه مرده)، Cujo (کاجو)، The Dark Half (نیمه تاریک ) و Needful Things (چیزهای ضروری)، همگی در این شهر خیالی رخ داده است.

حال به لطف سریال کسل راک با تهیه‎کنندگی جی جی آبرامز، به افسانه‎های شهر کسل راک به طور عمیق‎تر مورد بررسی قرار می‌گیرند. سریال کسل راک به مرکزیت یک وکیل به نام هنری دیور با بازی آندره هولند می‎باشد که به این شهر جن‎زده در ایالت مین بازمی‎گردد تا وکالت یک زندانی با بازی بیل اسکارسگارد که در زندان شاوشنک به سر می‎برد را برعهده بگیرد. لازم به ذکر است که زندان شاوشنک، زندان خیالی محبوب استیون کینگ می‎باشد.

سریال کسل راک بر اساس هیچ داستان خاصی از استیون کینگ نمی‎باشد اما داستانی را سرهم می‎کند که سرشار از ارجاعاتی به چندین مورد از کارهای کینگ می‎باشد. یکی از واضح‎ترین ارتباطات میان این سریال با دیگر آثار کینگ، کاراکتر الن پنگبورن با بازی اسکات گلن می‌باشد. این کاراکتر در رمان‎های نیمه تاریک و چیزهای ضروری بوده است. مورد بعدی نیز زندان شاوشنک می‌باشد که ارتباط مستقیمی با فیلم دوست‎داشتنی The Shawshank Redemption (رستگاری در شاوشنک) دارد.

این تریلر تازه منتشر شده برای سریال کسل راک، به اتفاقات فراطبیعی در این شهر که دارای گذشته غم‌انگیز و مرموزی است، اشاره می‌کند. در این تریلر همچنین مشخص می‎شود که شروع پخش فصل اول این سریال از روز چهارشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۷ (۲۵ جولای ۲۰۱۸) می‎باشد.

تریلر سریال Castle Rock (کسل راک)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *