خانه آخرین خبرها سریال The Handmaid’s Tale (سرگذشت ندیمه) برای فصل ۳ تمدید شد

سریال The Handmaid’s Tale (سرگذشت ندیمه) برای فصل ۳ تمدید شد

۰
سریال The Handmaid’s Tale (سرگذشت ندیمه)

بیاتومگ – کمپانی هولو رسما سریال The Handmaid’s Tale (سرگذشت ندیمه) را برای فصل سوم تمدید کرده است. سریال سرگذشت ندیمه، سریالی درام بر اساس پر فروش ترین رمان مارگارت اتوود به همین نام می‌باشد، که داستان زندگی مکان نامعلوم گیلیاد با جامعه‌ای یکه‌تاز که قبلا بخشی از ایالات متحده بوده است را روایت می‌کند.

این سریال با بازی الیزابت ماس در نقش جون آزبورن می‎باشد. دیگر بازیگران مکمل سریال نیز شامل یوون استراهوفسکی، مکس مینگهلا، آماندا بروگل، جوزف فاینز، مدلین برور، ان داود، الکسیس بلدل و سمیرا وایلی می‎باشد. این سریال توسط بروس میلر ساخته شده است.

سریال The Handmaid’s Tale (سرگذشت ندیمه)
سریال The Handmaid’s Tale (سرگذشت ندیمه)

شروع پخش دومین فصل این سریال از اوایل اردیبهشت ماه سال جاری آغاز شده و با توجه به اینکه هنوز تنها چند قسمت از آن پخش شده، تمدید آن برای فصل دوم حاکی از آن است که کمپانی هولو، از رتبه سریال و همچنین پذیرش آن در میان منتقدان و بیننده‎ها راضی و خشنود می‎باشد.

حالا، با تمدید شدن سریال سرگذشت ندیمه برای فصل سوم، طرفداران این فرصت را خواهند داشت تا شاهد داستان‎های بیشتری از سرزمین گیلیاد و این زنان باشند. هنوز تاریخ پخش دقیقی برای فصل سوم سریال سرگذشت ندیمه مشخص نشده اما احتمال می‎رود که این فصل در سال ۲۰۱۹ پخش شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *