خانه آخرین خبرها جان لیثگو به فیلم Pet Sematary (قبرستان حیوانات خانگی) پیوست

جان لیثگو به فیلم Pet Sematary (قبرستان حیوانات خانگی) پیوست

۰
جان لیثگو - فیلم This Is 40 (این یعنی چهل سالگی)

بیاتومگ – فیلم Pet Sematary (قبرستان حیوانات خانگی)، اقتباسی تازه از رمان ترسناکی به همین نام نوشته استیون کینگ می‎باشد و اکنون، نامزد جایزه اسکار، جان لیثگو قرار است در این فیلم، نقش جود کراندل را به تصویر بکشد. در سال ۲۰۱۷، چندین اقتباس سینمایی و سریالی تازه از رمان‎های مختلف استیون کینگ ساخته شدند و روی هم رفته موفقیت‌آمیز بودند. مطمئنا در میان این اقتباس‌ها، شکست‎هایی نیز وجود داشت و از جمله نمونه‎های بارز آن نیز فیلم The Dark Tower (برج تاریک) محصول سونی و سریال The Mist (مه) محصول شبکه اسپایک می‌باشند.

از سوی دیگر، اقتباس سینمایی از رمان IT (آن)، علاوه بر اینکه رکوردهای تازه‎ای در گیشه برجا گذاشت، در نظر منتقدان نیز موردپسند واقع شد. فیلم‎های Gerald’s Game (بازی جرالد) و ۱۹۹۲ محصول کمپانی نتفلیکس، هر دو در نزد منتقدان و بیننده‎ها مورد ستایش قرار گرفتند. این موفقیت‎های پیاپی سبب شد تا اقتباس تازه از رمان قبرستان حیوانات خانگی، روبه‎جلو حرکت کند. کوین کولش و دنیس ویدمایر، کارگردانی این فیلم را در دست دارند که قرار است در تاریخ جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ (۱۹ آوریل ۲۰۱۹) به اکران دربیاید.

فیلم Pet Sematary (قبرستان حیوانات خانگی)
فیلم Pet Sematary (قبرستان حیوانات خانگی)

قبلا نیز اعلام شده بود که جیسون کلارک قرار است به ایفای نقش دکتر لوییس کرید در فیلم قبرستان حیوانات خانگی بپردازد. داستان این رمان استیون کینگ، فردی به نام دکتر لوییس کرید و خانواده‎اش را دنبال می‎کند که به دلیل شغل جدید لوییس، از شیکاگو به حومه شهر کوچکی در مین نقل مکان می‎کنند. با این حال، خانواده کرید از اینکه قبرستان حیوانات خانگی نزدیک خانه‌شان نفرین شده و بر روی یک زمین باستانی قرار دارد، ناآگاه هستند. زمانی که این خانواده گرفتار مصیبت می‎شوند، آن هنگام متوجه می‏‎شوند که تا چه اندازه این قبرستان خطرناک است. در سال ۱۹۸۹، فیلمی براساس رمان قبرستان حیوانات خانگی ساخته شده بود که چندان از نظر منتقدان و بیننده‎ها موفق نبود.

جان لیثگو در فیلم قبرستان حیوانات خانگی، قرار است نقش جود کراندل را بازی کند، یک همسایه پیر مهربان که با خانواده کرید دوست می‎باشد و سرانجام، در سرنوشت غم‎انگیز آنها شریک می‎شود. در فیلم اصلی قبرستان حیوانات خانگی، نقش جود کراندل توسط فرد گوئن بازی شده بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *