خانه آخرین خبرها لیام نیسون به فیلم Charlie Johnson in the Flames (چارلی جانسون در شعله‎های آتش) پیوست

لیام نیسون به فیلم Charlie Johnson in the Flames (چارلی جانسون در شعله‎های آتش) پیوست

۰
فیلم Charlie Johnson in the Flames (چارلی جانسون در شعله‎های آتش)

بیاتومگ – لیام نیسون قرار است در فیلم Charlie Johnson in the Flames (چارلی جانسون در شعله‎های آتش) به نقش‎آفرینی بپردازد. این فیلم، اقتباسی سینمایی از رمانی هیجان‎انگیز و سیاسی به همین نام می‎باشد. این پروژه، یکی از چندین پروژه قابل‎توجهی است که در جشنواره بین‌المللی فیلم کن در هفته آینده برای کمپانی‎های بالقوه در دسترس قرار می‎گیرد.

رمان چارلی جانسون در شعله‎های آتش توسط سیاستمدار سابق کانادایی، مایکل ایگناتیف نوشته شده که در پاییز سال ۲۰۰۳ منتشر و به دومین رمان منتشر شده وی تبدیل شد. این رمان، یک روزنامه‎نگار آمریکایی به نام چارلی جانسون را دنبال می‌کند که به بالکان سفر می‎کند تا خشونت‎های جنگی در آنجا را پوشش دهد. در همین حال، او مرگ وحشتناک یک زن بیگناه توسط ماموری صربستانی را می‎بیند. او در حالی که توسط آنچه که دیده در فکر فرو رفته است، دست به کار می‎شود تا حقیقت را فاش کند اما کارش به درون تله‎ای در شبکه‎ای از فساد و قتل ختم می‎شود که سبب می‎شود تا او تمام عقاید خود را زیر سوال ببرد.

فیلم The Commuter (رفت و آمد)
فیلم The Commuter (رفت و آمد)

بنابر گزارش‎ها، این اقتباس سینمایی، داستان را تغییر می‎دهد. در فیلم چارلی جانسون در شعله‎های آتش، نیسون نقش یک خبرنگار بی‎بی‎سی به نام چارلی جانسون را بازی می‎کند که زمانی که در حال پوشش جنگ داخلی جاری کنگو می‎باشد، شاهد مرگ یک زن بیگناه است.

تاکنون، نیسون تنها بازیگری است که به این فیلم پیوسته است. فیلمنامه این فیلم اقتباسی را نیز جاستین هیت قلم خواهد زد و سکان کارگردانی فیلم را کارگردان سوئدی، تارک صالح در دست خواهد داشت. هنوز تاریخ اکرانی برای این فیلم اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *