خانه آخرین خبرها سریال What We Do in the Shadows (آنچه در سایه‎ها انجام می‎دهیم) ساخته می‎شود

سریال What We Do in the Shadows (آنچه در سایه‎ها انجام می‎دهیم) ساخته می‎شود

۰
فیلم What We Do in the Shadows (آنچه در سایه‌ها انجام می‎دهیم)

بیاتومگ – شبکه اف‎ایکس دستور ساخت فصل اول سریال What We Do in the Shadows (آنچه در سایه‎ها انجام می‎دهیم) با ۱۰ قسمت را داده است. این سریال براساس فیلمی به همین نام نوشته و کارگردانی شده توسط تایکا وایتیتی و جامین کلمنت می‌باشد. از زمان اکران فیلم آنچه در سایه‎ها انجام می‌دهیم در سال ۲۰۱۴، این فیلم به لطف تصویر هوشمندانه خود از خون‎آشام‎ها، به یک فیلم کلاسیک با طرفداران پر و پا قرص تبدیل شده است.

حالا، وایتیتی که اخیرا فیلم Thor: Ragnarok (ثور: رگناروک) را برای کمپانی مارول کارگردانی کرده، قرار است به همراه همکارش، کلمنت، این دنیایی که خلق کرده‎اند را با دو سریال و همچنین یک دنباله سینمایی به نام We’re Wolves (ما گرگ هستیم) گسترش دهند. بنا به گزارش‎های قبلی، این دنباله همچنان در حال توسعه بوده اما ظاهرا دو سریال در اولویت بالاتری قرار دارند.

فیلم What We Do in the Shadows (آنچه در سایه‌ها انجام می‎دهیم)
فیلم What We Do in the Shadows (آنچه در سایه‌ها انجام می‎دهیم)

اولین سریال، سریال Paranormal Event Response Unit (واحد واکنش به رویداد فراطبیعی) است که پلیس‎های بی‌عرضه‎ای از فیلم آنچه در سایه‎ها انجام می‎دهیم را دنبال می‎کند که به بررسی اتفاقات فراطبیعی بیشتری می‎پردازند. این سریال قرار است سال آینده در نیوزیلند پخش شود.

شبکه اف‎ایکس دستور ساخت سریال آنچه در سایه‎ها انجام می‎دهیم را برای فصل اول و در قالب ده قسمت داده است که داستان اتفاقات فیلم در نیویورک را بازگو خواهد کرد. این سریال که ساخته وایتیتی و کلمنت می‎باشد، در سال ۲۰۱۹ پخش خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *