خانه آخرین خبرها تاریخ اکران فیلم‎های Bios (بایوس) و The Turning (چرخش) اعلام شد

تاریخ اکران فیلم‎های Bios (بایوس) و The Turning (چرخش) اعلام شد

۰
تام هنکس - فیلم The Da Vinci Code (رمز داوینچی)

بیاتومگ – کمپانی یونیورسال، تاریخ اکرانی برای دو فیلم پیش‎روی خود را مشخص کرده است. اولین آن، فیلم علمی-تخیلی Bios (بایوس) با بازی تام هنکس و دومین آن، فیلم ترسناک The Turning (چرخش) می‎باشد. هر دو فیلم توسط کمپانی امبلین اینترتیمنت تولید می‎شوند.

فیلم چرخش که بازگویی آزادانه از رمانی کلاسیک به نام The Turn of the Screw (پیچش پیچ) نوشته هنری جیمز می‎باشد، با بازی مکنزی دیویس در نقش زن جوانی است که به عنوان دایه برای برادرزاده‌های مردی به خدمت گرفته می‎شود. فین ولفهارد و بروکلین پرینس نیز نقش این دو بچه را بازی می‎کنند.

فین ولفهارد - فیلم IT 2017 (آن)
فین ولفهارد – فیلم IT 2017 (آن)

فیلم چرخش توسط کهنه‎کار سریال‎های American Gods (خدایان آمریکایی) و The Handmaid’s Tale (سرگذشت ندیمه)، فلوریا سیگیسموندی کارگردانی می‎شود و فیلمنامه آن را نیز کری دبلیو و چاد هایز، نویسنده‎های مجموعه فیلم‎های The Conjuring (احضار روح) به همراه نویسنده تازه‎وارد جید بارتلت قلم زده‎اند. فیلم چرخش قرار است در تاریخ جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ (۲۲ فوریه ۲۰۱۹) بر روی پرده‎ سینماها به اکران دربیاید.

فیلم بایوس حدود بیش از یک سال پس از فیلم چرخش یعنی در تاریخ جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۹ (۲ اکتبر ۲۰۲۰) به اکران درمی‎آید. فیلمنامه فیلم بایوس توسط نویسنده نسبتا تازه‎وارد کریگ لاک و آیوور پاول نوشته شده و توسط میگل ساپوچنیک کارگردانی می‎شود. ساپوچنیک حضور پررنگی به عنوان کارگردان قسمت‎هایی از سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) داشته است. تام هنکس در این فیلم نقش آخرین مرد روی زمین را بازی می‎کند، یک مخترع که با مرگ خود روبه‎رو می‎شود و رباتی خلق می‎کند تا زمانی که از دنیا می‎رود، مراقب سگ دوست‎داشتنی‎اش باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *