خانه آخرین خبرها چویتل اجیوفور و هریس دیکنسون به فیلم Maleficent 2 (ملفیسنت ۲) پیوستند

چویتل اجیوفور و هریس دیکنسون به فیلم Maleficent 2 (ملفیسنت ۲) پیوستند

۰
چویتل اجیوفور - فیلم Maleficent 2 (ملفیسنت ۲)

بیاتومگ – چویتل اجیوفور و هریس دیکینسون به جمع بازیگران فیلم Maleficent 2 (ملفیسنت ۲) اضافه شدند. توسعه فیلم ملفیسنت ۲ از سال ۲۰۱۵ آغاز شد اما تا تابستان سال گذشته که آنجلینا جولی، بازگشتش در این نقش را تایید کرد، این پروژه، پیشرفت چندانی را به خود ندیده بود. اکنون به نظر می‎رسد که توسعه فیلم سرعت گرفته و در طی ماه گذشته، اد اسکرین (Deadpool) و میشل فایفر به جمع بازیگران فیلم اضافه شدند.

کارگردانی فیلم ملفیسنت ۲ را یکی از کارگردانان فیلم Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (دزدان دریایی کارائیب: مردگان قصه نمی گویند) یعنی یواخیم رونینگ در دست دارد و فیلمنامه فیلم را نیز جز باتروورث (Edge of Tomorrow) و نویسنده فیلم اول ملفیسنت، لیندا وولورتن، قلم می‎زنند.

هریسون دیکینسون - فیلم Maleficent 2 (ملفیسنت ۲)
هریسون دیکینسون – فیلم Maleficent 2 (ملفیسنت ۲)

گزارش شده که اجیوفور در حال مذاکره برای پیوستن به فیلم ملفیسنت ۲ می‎باشد و قرار است در این فیلم، در زیرداستانی عاشقانه، کاراکتر مقابل ملفیسنت را بازی کند. این کاراکتر احتمال می‎رود که یکی از کاراکترهای کلیدی فیلم ملفیسنت ۲ ‎باشد. میشل فایفر قرار است نقش ملکه‎ای انسانی را بازی کند و اسکرین نیز نقش شخصیت منفی هنوز نامشخص فیلم را ایفا می‎نماید.

هریسون دیکینسون قرار است در فیلم ملفیسنت ۲، نقش شاهزاده فیلیپ را به تصویر بکشد. این نقش را در فیلم اول، برنتون توایتس بازی کرده اما به دلیل مشکلات در تقویم کاری‎اش، او قادر نیست تا در فیلم دوم حضور یابد پس دیکینسون جایگزین وی شده است. هنوز تاریخ اکرانی برای این فیلم اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *