بیاتومگ – کلیپی از فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) منتشر شده که در آن، قسمت‎های بیشتری از فیلم و فراتر از تریلرهای قبلی به نمایش گذاشته می‎شود. در این کلیپ، کیبل مسافر در زمان که ظاهرا شخصیت منفی فیلم است، در حال تعقیب یک کامیون حامل یک بچه جهش‎یافته می‎باشد، بچه‎ای که بر طبق باور کیبل، باید در راستای نجات آینده، کشته شود. این کلیپ عمدتا بر روی کاراکتر دومینو تمرکز دارد و در طی مصاحبه جیمی کیمل با بازیگر نقش دومینو، ززی بیتز منتشر شده است. در ادامه می‌توانید این کلیپ را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

کارگردان فیلم جان ویک یعنی دیوید لیچ، فیلم ددپول ۲ را کارگردانی می‎کند و در این فیلم که نویسندگی آن بر عهده رت ریز و پاول ورنیک می‌باشد، شاهد حضور دوباره رایان رینولدز در کنار سیمون کینبرگ و لورن شولر دونر به عنوان تهیه کننده خواهیم بود.

در فیلم ددپول ۲، رایان رینولدز دوباره در نقش اصلی وید ویلسون/ددپول حضور دارد، البته بازیگران جدیدی نیز به این فیلم اضافه شده‌اند که از جمله آنها می‌توان به ززی بیتز در نقش دومینو، جاش برولین در نقش کیبل، جک کِسی به عنوان نقش منفی اصلی فیلم تام کسدی سیاه و همچنین بازیگر ژاپنی شیولی کوتسانا اشاره کرد. فیلم ددپول ۲ قرار است در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۱۸ می ۲۰۱۸) به روی پرده سینماها اکران خواهد شد.

کلیپ فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *