خانه آخرین خبرها فیلم Rambo 5 (رمبو ۵) با بازی و کارگردانی سیلوستر استالونه ساخته می‎شود

فیلم Rambo 5 (رمبو ۵) با بازی و کارگردانی سیلوستر استالونه ساخته می‎شود

۱
فیلم Rambo 2008 (رمبو)

بیاتومگ – فیلم Rambo 5 (رمبو ۵) برای مدتی طولانی است که در حال توسعه می‎باشد و براساس گزارش‎ها، سیلوستر استالونه علاوه بر بازی در این فیلم، گوشه چشمی نیز به صندلی کارگردانی آن دارد. استالونه که به لطف فیلم Rocky (راکی) و همچنین، دنباله‎های بسیار آن، یک سوپراستار است، در سال ۱۹۸۲ با فیلم First Blood (اولین خون)، یک کاراکتر نمادین دیگری نیز خلق کرد. این فیلم در مورد یک کهنه‎سرباز جنگ ویتنام به نام جان رمبو می‎باشد که زمانی که وارد یک شهر کوچک شده و به هدفی برای نیروی ستمگر پلیس آن تبدیل می‎شود، وارد حالت بقا و زنده ماندن می‎شود.

فیلم اولین خون که با بودجه نسبتا اندک ۱۵ میلیون دلاری ساخته شد، توانست به فروش ۴۷ میلیون دلاری در داخل آمریکا دست یابد. فروش فیلم به اندازه‎ای بود که سازندگان قصد ساخت دنباله‎ای برای آن را گرفتند. در سال ۱۹۸۵، فیلم Rambo: First Blood Part II (رمبو: اولین خون – بخش دوم) ساخته شد و به فروش ۱۵۰ میلیون دلاری در داخل آمریکا دست پیدا کرد.

فیلم First Blood (اولین خون)
فیلم First Blood (اولین خون)

بدون شک، در سال ۱۹۸۸، فیلم Rambo III (رمبو ۳) راه خود را به روی پرده سینماها پیدا کرد اما از آنجایی که این فیلم در فروش داخل آمریکا تنها مبلغ ۵۳.۷ میلیون دلار را کسب کرد، استالونه تا آستانه کنار گذاشتن این کاراکتر پیش رفت ولی در سال ۲۰۰۸ و در فیلم Rambo (رمبو)، بار دیگر این کاراکتر را به تصویر کشید. با این وجود، این فیلم نیز چندان موفقیتی در گیشه نداشت و به فروش ۴۲.۷ میلیون دلاری بسنده کرد تا این کاراکتر بار دیگر فراموش شود.

با وجود اینکه نوشتن فیلمنامه فیلم دیگری از مجموعه فیلم‎های رمبو برای چندین سال است که در حال توسعه بوده و صحبت‎هایی نیز از ساخت سریال رمبو نیز به گوش رسیده اما با این حال، ساخت فیلمی دیگر از مجموعه رمبو با بازی سیلوستر استالونه تاحدودی دور از انتظار بود.

بنابر گزارش‎ها، سیلوستر استالونه قرار است در فیلم رمبو ۵ بازی کند و احتمالا کارگردانی آن را نیز در دست بگیرد، هرچند، هنوز این موضوع توسط نماینده‎های این بازیگر و فیلمساز تایید نشده است. گفته شده که استالونه در حال کار بر روی فیلمنامه می‎باشد که در مورد دزدیده شدن دختر یکی از دوستان رمبو می‎باشد. علاوه بر این، گفته شده که داستان فیلم بدین صورت است که: رمبو در حال کار در مزرعه‎ای در نزدیکی مرز بین ایالات متحده آمریکا و مکزیک می‎باشد و به سرعت، خود را در برابر نیروی مطلق یکی از خشونت‎بارترین کارتل‎های مکزیکی می‎یابد.

یک دیدگاه

  1. محمد رحمتی

    ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۷ در ۱۱:۵۶

    مرسی از سایت خوبتون
    واقعا کالکشن رامبو فوقولاده است

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *