بیاتومگ – شبکه فریفورم و کمپانی مارول پوستری برای سریال Cloak & Dagger (کلوک و داگر) منتشر کردند. در زیر می‎توانید این پوستر رامشاهده کنید. تندی بوون با بازی اولیویا هولت و تایرون جانسون با بازی اوبری جوزف دارای پیش‌زمینه‌های کاملا متفاوت هستند و هر دوی آنها با رازی بزرگ شده‌اند که هرگز جرات نداشته‌اند تا آن را با کس دیگری در میان بگذارند. آنها به آرامی در مورد توانایی‌های خود می‌آموزند و عاشق یکدیگر می‌شوند.

کاراکتر کلوک و داگر که توسط بیل مانتلو و اد هنیگان در سال ۱۹۸۲ خلق شدند، دو نوجوان فراری هستند که به حامل‎های قدرت‎های عظیمی تبدیل می‎شوند. کلوک نیروهایی از تاریکی را در دست دارد و داگر نیز قدرت روشنایی را دارا می‎باشد. دیگر بازیگران سریال نیز شامل آندریا راث ، گلوریا روبن، مایلز ماسیدن، کارل لاندشتد، جیمز سایتو و جی.دی اوِرمور می‌باشد. فصل اول این سریال دارای ۱۰ قسمت یک ساعته خواهد بود و پخش آن از روز جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ (۷ ژوئن ۲۰۱۸) شروع می‌شود.

اولین بازخوردها از این سریال حاکی از آن است که طرفداران و همچنین منتقدان قرار است از این سریال جدید مارول بسیار لذت ببرند. اولین قسمت این سریال توسط جو پوکاسکی نوشته شده و کارگردانی آن را جینا پرینس-بایدوود برعهده داشته است. به تازگی بازاریابی برای این سریال سرعت گرفته و در همین راستا، کمپانی مارول، پوستری زیبا از این سریال خود منتشر کرده که کاملا پویایی روشنایی و تاریکی را به نمایش می‎گذارد.

پوستر سریال Cloak & Dagger (کلوک و داگر)

سریال Cloak & Dagger (کلوک و داگر)
سریال Cloak & Dagger (کلوک و داگر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *