خانه آخرین خبرها فصل‌ ۶ و ۷ سریال Peaky Blinders (پیکی بلایندرز) نیز ساخته می‎شود

فصل‌ ۶ و ۷ سریال Peaky Blinders (پیکی بلایندرز) نیز ساخته می‎شود

۰
سریال Peaky Blinders (پیکی بلایندرز)

بیاتومگ – آینده سریال Peaky Blinders (پیکی بلایندرز)، سریالی جنایی درام ساخته استیون نایت، ظاهرا روشن‎تر از آن چیزی است که قبلا تصور می‎شد چراکه خالق سریال اعلام کرده که برنامه‎هایی برای دو فصل پس از فصل پنجم سریال دارد که همچنان به بررسی وضعیت اغلب خونین خانواده شلبی خواهد پرداخت.

از آنجا که فرض شده بود که فصل پیش‎روی سریال یعنی فصل پنجم، آخرین فصل سریال می‎باشد، مطمئنا خبر ساخت فصل‎های بیشتر از این سریال، برای طرفداران آن بسیار مسرت‎بخش است. اما در هر صورت، با توجه به رتبه فصل چهارم سریال و همچنین نظر منتقدان در مورد آن، کاملا واضح بود که پایان حماسه توماس شلبی و خانواده‎اش دورتر از آن چیزی است که ما تصور می‎کنیم.

سریال پیکی بلایندرز توانسته در طی این چهار فصل، علاوه بر جذب مخاطبین پر و پا قرص، به سریال محبوب و موفقی در میان مخاطبان تبدیل شود. بخشی از این موفقیت، به دلیل پخش این سریال انگلیسی از طریق سرویس آنلاین نتفلیکس برای مخاطبان آمریکایی می‎باشد. در حال حاضر، به نظر می‎رسد که افزایش محبوبیت این سریال به معنای آن می‌باشد که داستان سریال با فصل‎های ۵، ۶ و ۷ ادامه پیدا خواهد کرد.

سریال Peaky Blinders (پیکی بلایندرز)
سریال Peaky Blinders (پیکی بلایندرز)

استیون نایت، خالق این سریال، به تازگی این خبر را اعلام کرده و گفته که نه تنها او مایل به ادامه نوشتن داستان سریال می‎باشد بلکه ستاره سریال، کیلین مورفی و همچنین بازیگران مکمل آن، مایل به حضور در فصل‎های بعدی هستند. استیون نایت می‎گوید:

“ما با کیلیان مورفی صحبت کرده‎ایم و او کامل آماده حضور در ادامه سریال می‎باشد و این موضوع در مورد بقیه بازیگران اصلی سریال نیز صدق می‎کند.”

نایت قبلا از این گفته بود که طرفداران سریال و همچنین محبوبیت روز افزون آن سبب شده تا او در مورد پایان دادن به سریال بعد از فصل پنجم تجدید نظر کند. او قبلا اظهار داشته بود:

“هدف این بود تا پس از فصل پنجم، سریال پایان یابد اما ظاهرا نیروی جنبشی و علاقه به این سریال همچنان در حال افزایش است و این سبب شد تا ما قبل از اینکه تصمیم نهایی را بگیریم، در این مورد تجدید نظر نماییم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *