بیاتومگ – سرانجام کمپانی نتفلیکس تریلری کامل برای فصل ۲ سریال Luke Cage (لوک کیج) منتشر کرده که در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. مایک کولتر بازی در نقش این مرد ضدگلوله را در فصل اول سریال Jessica Jones (جسیکا جونز) آغاز کرد. سپس در سریال مستقل لوک کیج نقش‎آفرینی کرد و در تابستان گذشته نیز در سریال The Defenders (مدافعان)، با سه قهرمان دیگر در یک تیم قرار گرفت.

خلاصه داستان رسمی فصل ۲ سریال لوک کیج بدین شرح است:

“لوک کیج پس از اینکه بی‌گناهی خود را ثابت کرد، به یک سلبریتی در خیابان‎های هارلم تبدیل شده که دارای شهرتی به ضدگلوله‎ای بدنش می‎باشد. اما این چنین پدیدار و نمایان بودن تنها نیاز او برای حفاظت از جامعه را افزایش می‎دهد و در مورد کسانی که می‎تواند نجات بدهد و کسانی که نمی‎تواند به محدودیت برخورد می‎کند. با ظهور یک دشمن نیرومند تازه، لوک کیج مجبور است با مرز باریکی روبه‎رو شود که یک قهرمان را از یک شرور جدا می‎کند.”

این تریلر کامل، یکی از شخصیت‎های شروری که در این فصل در مقابل لوک کیج قرار می‎گیرد را معرفی می‎کند و آن شخص، بوشمستر با بازی مصطفی شاکیر می‎باشد. در زیر علاوه بر تریلر، می‎توانید پوستر تازه این فصل سریال لوک کیج را نیز مشاهده نمایید. فصل دوم سریال لوک کیج قرار است در روز جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ (۲۲ ژوئن ۲۰۱۸) بر روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه شود.

تریلر فصل ۲ سریال Luke Cage (لوک کیج)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فصل ۲ سریال Luke Cage (لوک کیج)

فصل ۲ سریال Luke Cage (لوک کیج)
فصل ۲ سریال Luke Cage (لوک کیج)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *