بیاتومگ – روز گذشته اعلام شده بود که فیلم Rambo 5 (رمبو ۵) در حال توسعه می‎باشد و اکنون نیز، سیلوستر استالونه، در صفحه رسمی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام، تیزر پوستری از این فیلم منتشر کرده که مشخص می‎کند، این فیلم قرار است در پاییز سال ۲۰۱۹ بر روی پرده سینماها به اکران در بیاید. این پوستر را در زیر می‎توانید مشاهده کنید.

فیلم رمبو برای مدتی طولانی است که در حال توسعه می‎باشد و براساس گزارش‎ها، سیلوستر استالونه علاوه بر بازی در این فیلم، گوشه چشمی نیز به صندلی کارگردانی آن دارد. این فیلم در مورد یک کهنه‎سرباز جنگ ویتنام به نام جان رمبو می‎باشد که زمانی که وارد یک شهر کوچک شده و به هدفی برای نیروی ستمگر پلیس آن تبدیل می‎شود، وارد حالت بقا و زنده ماندن می‎شود. در سال ۱۹۸۵، فیلم Rambo: First Blood Part II (رمبو: اولین خون – بخش دوم) ساخته شد.

بدون شک، در سال ۱۹۸۸، فیلم Rambo III (رمبو ۳) راه خود را به روی پرده سینماها پیدا کرد اما از آنجایی که این فیلم در فروش داخل آمریکا تنها مبلغ ۵۳.۷ میلیون دلار را کسب کرد، استالونه تا آستانه کنار گذاشتن این کاراکتر پیش رفت ولی در سال ۲۰۰۸ و در فیلم Rambo (رمبو)، بار دیگر این کاراکتر را به تصویر کشید. با این وجود، این فیلم نیز چندان موفقیتی در گیشه نداشت و به فروش ۴۲.۷ میلیون دلاری بسنده کرد تا این کاراکتر بار دیگر فراموش شود.

بنابر گزارش‎ها، سیلوستر استالونه قرار است در فیلم رمبو ۵ بازی کند و احتمالا کارگردانی آن را نیز در دست بگیرد. گفته شده که استالونه در حال کار بر روی فیلمنامه می‎باشد که در مورد دزدیده شدن دختر یکی از دوستان رمبو می‎باشد. علاوه بر این، گفته شده که داستان فیلم بدین صورت است که: رمبو در حال کار در مزرعه‎ای در نزدیکی مرز بین ایالات متحده آمریکا و مکزیک می‎باشد و به سرعت، خود را در برابر نیروی مطلق یکی از خشونت‎بارترین کارتل‎های مکزیکی می‎یابد.

پوستر فیلم Rambo 5 (رمبو ۵)

فیلم Rambo 5 (رمبو ۵)
فیلم Rambo 5 (رمبو ۵)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *