بیاتومگ – شبکه سایفای علاوه بر اعلام تاریخ شروع پخش فصل چهارم و آخر سریال ۱۲Monkeys (دوازده میمون)، تریلری برای آن منتشر کرده که آشکار می‎نماید که پخش فصل پایانی سریال، یک رویداد چهار هفته‎ای می‎باشد. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

تمام ۱۱ قسمت فصل آخر سریال دوازده میمون قرار است در طی یک ماه عرضه شود و قسمت نهایی سریال، شامل دو قسمت یک ساعته خواهد بود که علاوه بر پایان دادن به سریال، رشته داستان‎های مختلف و رهاشده آن را یک بار برای همیشه به اتمام می‎رساند. این مطالبه‎ای دشوار برای هر سریالی است اما با توجه به اینکه تا چه اندازه داستان و خط زمانی سریال در طی این سه فصل بغرنج و درهم شده، مطمئنا این مطالبه، یک مطالبه خاص است.

اگه به یاد داشته باشید، فصل سوم سریال دوازده میمون تنها در طی یک آخر هفته پخش شد و حالا، فصل چهارم آن نیز همین راه را در پیش گرفته است. شبکه سایفای همچنین در بیانیه‎ای اظهار داشته که ساخت فصل چهارم سریال دوازده میمون همیشه بخشی از برنامه بوده است. شروع پخش فصل چهارم از روز جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ (۱۵ ژوئن ۲۰۱۸) خواهد بود و قرار است در طی چهار هفته پایان یابد.

تریلر فصل آخر سریال ۱۲Monkeys (دوازده میمون)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *