بیاتومگ – بازیگران فیلم !Mamma Mia (ماما میا!) در پوستری برای دنباله آن به نام فیلم Mamma Mia! Here We Go Again (ماما میا! دوباره شروع شد) در کنار یکدیگر جمع شده‎اند. در زیر می‎توانید این پوستر را مشاهده می‎نمایید.

فیلم اول ماما میا که نسخه‎ای سینمایی از موسیقی محبوبی از گروه ای‎بی‎بی‎ای می‎باشد، موفقیتی عظیم بود که در سال ۲۰۰۸ تقریبا دوازده برابر بودجه ۵۲ میلیون دلاری خود در گیشه بدست آورد. برای سال‎ها، صحبت‏‎هایی از ساخت دنباله‎ای برای این فیلم وجود داشت تا اینکه سرانجام در سال ۲۰۱۷، ساخت فیلم ماما میا ۲ رسما تایید شد. کمپانی یونیورسال تایید کرده که بازیگران فیلم اول، نقش‎های خود را در فیلم دوم نیز بازآفرینی خواهند کرد، فیلمی که به نویسندگی و کارگردانی اول پارکر (Imagine Me & You) می‎باشد.

فیلم ماما میا! دوباره شروع شد، حدود ده سال پس از اتفاقات فیلم اول را دنبال خواهد کرد. علاوه بر این، این فیلم به اتفاقات گذشته خواهد پرداخت و آشکار خواهد کرد که چه اتفاقی بین دانا با بازی لیلی جیمز و سه دوست‎پسرش رخ داده است و این در حالی است که دخترش، سوفی با بازی آماندا سایفرد آماده می‎شود تا به یک مادر تبدیل شود. علاوه بر این، بنابر تیزرهای قبلی این فیلم، مشخص شده که دانای مسن با بازی مریل استریپ، قبل از اتفاقات فیلم از دنیا رفته است.

فیلم ماما میا! دوباره شروع شد قرار است در تاریخ جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷ (۲۰ جولای ۲۰۱۸) بر روی پرده سینماها به اکران دربیاید.

پوستر فیلم Mamma Mia! Here We Go Again (ماما میا! دوباره شروع شد)

فیلم Mamma Mia! Here We Go Again (ماما میا! دوباره شروع شد)
فیلم Mamma Mia! Here We Go Again (ماما میا! دوباره شروع شد)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *