خانه آخرین خبرها دنباله فیلم The Hitman’s Bodyguard (محافظ آدمکش) ساخته می‎شود

دنباله فیلم The Hitman’s Bodyguard (محافظ آدمکش) ساخته می‎شود

۰
فیلم The Hitman’s Bodyguard (محافظ آدمکش)

بیاتومگ – دنباله فیلم The Hitman’s Bodyguard (محافظ آدمکش) با بازی ساموئل جکسون و رایان رینولدز ساخته خواهد شد. در فیلم محافظ آدمکش، مایکل برایس (رایان رینولدز) یک مامور حفاظتی درجه بالا و ثروتمند است تا اینکه یکی از مشتری‌هایش که تحت حفاظت او بوده کشته می‌شود. دو سال می‌گذرد و بعد از این اتفاق، مایکل، دوست‌دختر، خانه لاکچری و ماشینش را از دست می‌دهد و حتی شغلش نیز در معرض خطر قرار می‌گیرد و در ادامه حاضر می‌شود تا به جای قبول کارهای حرفه‌ای تر، برای هر کسی کار کند.

در همین حال داریوس کین کید (ساموئل ال. جکسون) قاتلی حرفه‌ای است که بخاطر اشتباهی در زندان اینترپل به سر می‌برد و شخصی در مقابل حفاظت از همسر داریوس، سونیا (سلما هایک) پیشنهادی برای بازگشت او و شهادت علیه رئیس جمهور دیکتاتور بلاروس، ولادیسلاو دوکوویچ (گری اُلدمن) را با او در میان می‌گذارد.

فیلم The Hitman’s Bodyguard (محافظ آدمکش) – رایان رینولدز و ساموئل ال. جکسون

با این حال دوکوویچ به سرتاسر اروپا و حتی اینترپل نیز دسترسی دارد و بخاطر همین مسئله نیز، دوست دختر سابق مایکل، آملیا روسل (الودری یانگ) که یکی از اعضای اینترپل است به او پیشنهاد می‌کند تا از کین کید برای شهادت در دیوان بین‌المللی عدالت در لاهه محافظت کند. متاسفانه داریوس و مایکل سابقه چندان خوبی با یکدیگر ندارند و حتی ممکن است تا به جای افراد دوکوویچ، هر کدام دیگری را به قتل برساند، اما آنها در ادامه مجبور به همکاری و تا حدی فراموش کردن گذشته می‌شوند تا بتوانند در سلامتی کامل به لاهه برسند.

گزارش شده که کمپانی میلنیوم فیلمز قرار است فیلم محافظ آدمکش ۲ را قطعا بسازند. بنابر گزارش‎ها، عنوان این فیلم جدید، The Hitman’s Wife’s Bodyguard (محافظ همسر آدمکش) می‎باشد. این فیلم در لیست بخش بازاریابی فیلم‎های جشنواره کن امسال قرار گرفته است. هنوز خبری از بازیگران فیلم منتشر نشده اما می‎توان گفت که حضور رینولدز و جکسون در فیلم محافظ همسر آدمکش قطعی است. انتظار می‎رود که کارگردان فیلم اول، پاتریک هیوز، نیز برای کارگردانی فیلم دوم بازگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *