بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس تریلری برای فصل ۵ سریال Arrested Development (موانع سازندگی) منتشر کرده که در آن مشخص می‎شود که خانواده بلوث در ماه می سال جاری میلادی بازخواهند گشت. در زیر می‎توانید این تریلر را در زیر می‎توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

سریال موانع سازندگی برای داشتن طرفداران بسیار وفادار خود شناخته می‎شود که در طی دشواری و سهولت، همیشه همراه این سریال کمدی بوده‎اند. پس از اینکه کمپانی فاکس، این سریال را پس از پخش ۳ فصل کنسل کرد، طرفداران برای فصل چهارم سریال حدود هفت سال منتظر بودند.

و صادقانه، بسیاری از طرفداران وفادار سریال سرانجام از داستان تکه تکه فصل چهارم و عدم تعامل میان بازیگران اصلی بسیار ناامید شدند. حالا، پنج سال پس از پخش فصل چهارم، کمپانی نتفلیکس قرار است فصل پنجم را پخش نماید. به لطف تریلری که به تازگی برای فصل ۵ سریال موانع سازندگی منتشر شده، طرفداران می‎دانند که انتظار برای قسمت‎های تازه این سریال تقریبا به پایان رسیده است. پخش فصل ۵ سریال موانع سازندگی قرار از روز سه‎شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۷ (۲۹ می ۲۰۱۸) آغاز شود.

همانطور که در تریلر دیده می‎شود، جفری تمبور نیز در این فصل سریال حضور دارد. با توجه به اتهامات آزار و اذیت جنسی که علیه وی شده بود، این احتمال می‎رفت که وی در این سریال حضور نداشته باشد.

تریلر فصل ۵ سریال Arrested Development (موانع سازندگی)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *