بیاتومگ – در قسمت ۳ فصل ۲ سریال Westworld (وست‎ورلد)، پارک جدیدی آشکار شد که دارای محیط هند مستعمراتی بود و صفحه‎ای تازه در وبسایت Delos Destinations، تایید می‎کند که نام این پارک، The Raj (راج) می‎باشد که به معنای پادشاهی بریتانیا در هندوستان است. از زمانی که برنارد و همراهانش در قسمت اول فصل دوم، با یک ببر بنگال مرده برخورد کردند و اظهار داشتند که این ببر متعلق به پارک شش می‎باشد، این احتمال می‎رفت که سریال پارکی با محیط و زمینه هندوستان را معرفی نماید.

در سکانس آغازین قسمت سوم، دو مهمان پارک راج‎ورلد دیده می‎شوند که به قصد شکار ببر به دل طبیعت می‎زنند اما در آنجا، میزبان‎ها علیه آنها قیام می‎کنند و مشخص می‎شود که قیام میزبان‎ها تنها محدود به پارک وست‎ورلد نبوده است. کاراکتر گریس با بازی کاتیا هربز موفق می‎شود تا از حمله میزبان‎ها جان سالم به در ببرد اما پس از آن، توسط یک ببر مورد حمله قرار می‎گیرد، همان ببری که در نهایت در ساحل پارک وست‎ورلد پیدا می‎شود. گریس و ببر به درون دریاچه سقوط می‎کنند و جریان آب، آنها را به وست‎ورلد می‎آورد اما در آنجا، گریس توسط میزبان‎های گوست نیشن اسیر می‎شود.

فصل 2 سریال Westworld (وست‎ورلد)
فصل ۲ سریال Westworld (وست‎ورلد)

به دنبال پخش قسمت ۳، صحفه‎ای تازه در وبسایت Delos Destinations به نام اکتشاف راج اضافه شده است. در حال حاضر، اطلاعات زیادی در مورد این پارک وجود ندارد. در وصف پارک راج‎ورلد گفته شده است که برای کسانی که به دنبال هیجان و روایت‎هایی فراتر از وست‎ورلد می‎باشند، پارک راج‎ورلد می‏‎تواند مقصد بعدی آنها باشد. راج‎ورلد، عاشق یا شکارچی درون شما را نمایان می‎کند.

بنابر اطلاعات قبلی آشکار شده در طی قسمت‎های قبلی سریال، کمپانی دلوس مالک شش پارک با تم‎های مختلف می‎باشد که همگی آنها بر روی یک جزیره قرار گرفته‎اند. تاکنون سه پارک آشکار شده که پارک ۱: وست‎ورلد، پارک ۶: راج‎ورلد و پارک ۲: شوگان‎ورلد می‎باشد و احتمالا در قسمت‎های آینده، بیشتر با شوگان‎ورلد آشنا خواهیم شد. سه پارک دیگر یعنی پارک‎های ۳، ۴ و ۵ همچنان نامشخص می‎باشند. حال باید دید که قسمت‏‎های بعدی فصل دوم به معرفی این سه پارک دیگر خواهند پرداخت یا اینکه برای دیدن آنها باید تا فصل سوم سریال صبر کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *