خانه آخرین خبرها چندین بازیگر به فیلم Once Upon A Time In Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود) پیوستند

چندین بازیگر به فیلم Once Upon A Time In Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود) پیوستند

۰
برت رینولدز

بیاتومگ – گزارش شده که برت رینولدز در حال مذاکره برای بازی نقشی در فیلم Once Upon A Time In Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود) به کارگردانی کوئنتین تارانتینو است. علاوه بر این، از اضافه شدن چندین بازیگر دیگر به جمع بازیگران این فیلم نیز خبر داده شده است.

اتفاقات فیلم روزی روزگاری در هالیوود در سال ۱۹۶۹ رخ می‌دهد که از طریق مرگ بازیگر آمریکایی شارون تیت ارتباط‌هایی با قتل‌های چارلز منسون دارد. این فیلم که نهمین فیلم به کارگردانی تارانتینو خواهد بود قرار است در تاریخ ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ (۹ آگوست ۲۰۱۹) به اکران دربیاید.

قبلا حضور لئوناردو دی‌ کاپریو و برد پیت در این فیلم تایید شده است. دی کاپریو نقش بازیگر ریک دالتون را بازی خواهد کرد، کسی که قبلا یک ستاره بزرگ فیلم‌های وسترن بوده است. برد پیت نیز نقش بدل دالتون در فیلم‌ها را به نام کلیف بوت بازی خواهد کرد. بوت همسایه بازیگر شاروت تیت می‌باشد. مارگو رابی نیز پس از مذاکراتی برای نقش بازیگری به نام شارون تیت، همسر بازیگر رومن پولانسکی در این فیلم به توافق رسیده است.

فیلم Once Upon A Time In Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود)
فیلم Once Upon A Time In Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود)

پولانسکی، همسرش را به همراه چهار نفر دیگر به دست پیروان چارلز منسون از دست داد. این قتل‎های وحشتناک، جامعه هالیوود را به لرزه درآورد. برطبق گزارش‎های قبلی، رومن پولانسکی، خود یک کاراکتر در فیلم خواهد بود و تارانتینو به دنبال آن است تا بازیگری لهستانی را برای نقش‎آفرینی این کارگردان برجسته و مشهور به خدمت بگیرد. پولانسکی سال‌ها بعد به دلیل تجاوز به دختری ۱۴ ساله تحت تعقیب قرار گرفت. وی در حال حاضر ۸۴ سال سن دارد و در خارج از آمریکا زندگی می‎کند.

بنابر گزارش‎ها، بازیگر افسانه‎ای، برت رینولدز، جدیدترین بازیگر پرآوازه‎ای است که به این فیلم جدید تارانتینو پیوسته است. او قرار است نقش جورج اسپان، یک گله‎دار مسن و تقریبا کور را بازی کند، کسی که برای پناه دادن به خانواده منسون در املاک خود در کالیفرنیا شناخته می‎شود. علاوه بر این، وی نام مستعار برخی از پیروان منسون را نیز انتخاب کرده است. علاوه بر رینولدز، بازیگرانی همچون تیم راث، کرت راسل و مایکل مدسون به جمع بازیگران فیلم روزی روزگاری در هالیوود اضافه شده‎اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *