بیاتومگ – اولین تیزر رسمی از سریال Mayans MC (باشگاه موتورسواری مایانز) توسط شبکه اف‌ایکس منتشر شده است. در زیر می‎توانید این تیزر را با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود کنید. این سریال، نسخه فرعی سریال Sons of Anarchy (فرزندان آشوب) می‎باشد.

سریال فرزندان آشوب، سریالی جنایی درام ساخته کرت ساتر بود که برای هفت فصل از شبکه اف‎ایکس پخش می‌شد. چارلی هانم در این سریال نقش جکس تلر، رهبر گروه موتورسیکلت سوار سم کرو را بازی می‌کرد. در ابتدا، یکی از دشمنان سم کرو، باشگاه موتورسواری مایانز یا مایان‎ها بود که در نهایت، به متحد و شریک آنها تبدیل شد.

اولین فصل سریال باشگاه موتورسواری مایانز دارای ده قسمت خواهد بود. داستان این سریال که پس از مرگ جکس تلر در پایان سریال فرزندان آشوب رخ می‌دهد، یکی از اعضای تازه‌وارد باشگاه مایانز به نام ای زد رییز با بازی جی دی پاردو را دنبال می‌کند که به تازگی از زندان بیرون آمده است. او که زمانی در شهر مرزی‌اش بین کالیفرنیا و مکزیک پسری شگفت انگیز بوده، حال باید هویت آشوب‎گری خود را نشان دهد و ثابت کند که ارزش موتورسواری در کنار مایانزها را دارد.

سریال باشگاه موتورسواری مایانز توسط کرت ساتر و الگن جیمز خلق شده است. در این سریال، امیلیو ریورا، نقش خود در سریال اصلی به عنوان مارکوس الوارز را بازآفرینی خواهد کرد. سریال باشگاه موتورسواری مایانز قرار است در پاییز سال جاری از شبکه اف‎ایکس پخش شود.

فصل ۱ سریال Mayans MC (باشگاه موتورسواری مایانز)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *