بیاتومگ – جردن پیل آشکار کرده که دومین فیلمی که توسط او کارگردانی می‎شود، فیلم Us (ما) می‎باشد و در همین راستا، پوستری از آن نیز منتشر شده است. علاوه بر اینها، گفته شده که این فیلم احتمالا با بازی دو تن از بازیگران فیلم Black Panther (پلنگ سیاه) خواهد بود. در زیر می‎توانید این پوستر را مشاهده نمایید.

یکی از بزرگترین سوپرایزهای بزرگ دنیای سینما در سال گذشته میلادی، موفقیت عظیم جردن پیل در اولین تجربه کارگردانی‎اش با فیلم Get Out (برو بیرون) بود. او پس از سال‎ها موفقیت در ژانر کمدی، سال گذشته میلادی به طرز غیرمنتظره‎ای به کارگردانی در ژانر ترسناک و هیجان‎انگیز روی آورد که می‎توان گفت، حرکت بسیار خوبی بوده است. فیلم برو بیرون، موفقیت چشمگیری در گیشه داشت و علاوه بر بدست آوردن تحسین منتقدان و چندین نامزدی در مراسم اسکار، جایزه بهترین فیلمنامه غیراقتباسی را برای جردن پیل به ارمغان آورد.

همین موفقیت و رشد او در هالیوود، سبب شد تا پیشنهادهای بسیاری به او بشود. بنابر گزارش‎ها، او چندین پیشنهاد برای کارگردانی فیلم‎های پربودجه داشته اما همه آنها را رد کرده تا به ساخت یک فیلم کوچک مشغول شود. قبلا جزییات مربوط به دومین فیلم جردن پیل اندک بوده اما اکنون، عنوان و همچنین برخی از بازیگران آن مشخص شده‎اند.

فیلم ما محصول کمپانی یونیورسال می‎باشد و در پوستری که برای آن منتشر شده، اشاره شده که این فیلم، کابوس تازه‎ای از ذهن برنده جایزه اسکار، جردن پیل، و همراه با دو نیمرخ می‎باشد. در گزارشی تازه آمده است که لوپیتا نیونگو و وینستون داک و همچنین الیزابت در حال مذاکره برای پیوستن به این فیلم می‎باشند. فیلم ما قرار است در تاریخ ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ (۱۵ مارس ۲۰۱۹) به اکران دربیاید.

پوستر فیلم Us (ما)

فیلم Us (ما)
فیلم Us (ما)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *